На місцевих виборах 25 жовтня 2020 року партія УДАР висуває кандидатів в депутати до 40 ОТГ та повний список із 84 кандидатів до Івано-Франківської обласної ради.

Першим кандидатом у всіх виборчих округах від партії УДАР обласна організація висунула народного депутата VIII демократичного скликання, директора Інституту європейської політики Юрія Солов’я.

По територіальному виборчому окрузі №10 (Косівський та Верховинський райони) УДАР зареєстрував 8 кандидатів в депутати до Івано-Франківської обласної ради:

1. Стасюк Ірина Любомирівна, 32 роки, навчалася як і в Україні, так і за кордоном (в Ізраїлі, Туреччині, Італії, Австрії, Угорщині). Ірина Стасюк виховує двох дітей, викладає в Івано-Франківському базовому медичному коледжі, президент компанії “Медікал Сервіс Груп”. Голова БФ “ГУ КЕРЗ-Угорщина Піклується”.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 1

Ірина Стасюк має досвід залучення інвестицій в розвиток регіональної медицини, проводила благодійні заходи та залучала допомоги в державні лікарні з метою покращити медицину гірського регіону й зробити її якісною та доступною. Працює над залученнями інвестицій в Косівську та Верховинську лікарні для покращення їхнього медичного обладнання, реконструкції будівель та навчання лікарів.

2. Юрчишин Галина Миколаївна, 60 років, вищу освіту здобула на архітектурному факультеті Львівського сільськогосподарського інституту. Має наукове звання професора, кандидат наук з архітектури, член-кореспондент УАА, заслужений архітектор України. Працює на посаді директора Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 3

3. Якібчук Василь Володимирович, 53 роки, сільський голова села Шешори.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 5

Василь Якібчук магістр державного управління. Народився, живе і працює в селі Шешори на Косівщині. Нагороджений «Золотою булавою» і дипломом як найкращий керівник місцевого самоврядування Косівського району в рамках загальнонаціонального проєкту «Україна від краю до краю. Місцеве самоврядування».

4. Фазан Іван Васильович, 56 років, закінчив лікувальний факультет Івано-Франківського державного медичного інституту. Працює на посаді заступника директора КНП Косівська ЦРЛ.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 7

5. Дроняк Василь Іванович, 47 років, працює на посаді  директора Приватного малого підприємства «Кедр». Закінчив факультет екології та охорони навколишнього середовища Київського національного  аграрного університету.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 9

6. Дмитроняк Галина Миколаївна, 50 років, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та у справах дітей Білоберізької сільської ради об’єднаної територіальної громади. Закінчила факультет педагогіки і методики початкового навчання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 11

7. Томенко Світлана Іванівна, 58 років, заступник директора з медичного обслуговування населення КНП «Косівська ЦРЛ». Закінчила педіатричний факультет Чернівецького державного медичного інституту.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 13

8. Козловський Михайло Васильович, 65 років, директор державного підприємства дослідного господарства ”П’ядицьке”.

Освітяни, медики, спортсмени: УДАР представив потужну команду на Гуцульщині 15

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Косівської міської ради Косівського району Івано-Франківської області:

  • Яким’юк Іван Іванович – Фізична особа-підприємець, Логістична компанія «ДЕЛІВЕРІ»
  • Лаврук Богдан Володимирович – Пенсіонер
  • Якібчук Василь Володимирович  –  Голова Шешорівської сільської ради
  • Юрчишин Галина Миколаївна – Директор КІПДМЛНАМ
  • Томенко Світлана Іванівна – заступник директора КНП «Косівська ЦРЛ»
  • Ганущак Дмитро Васильович – заступник директора Косівської ДЮСШ «Гірське Орлятко»
  • Фокшей Богдан Ігорович – Вчитель Косівського ліцею №2 ім. М. Павлика
  • Павлюк Василь В’ячеславович – Фізична особа-підприємець
  • Лосюк Вікторія Володимирівна – Директор Яворівського ліцею «Гуцульщина»
  • Хрущ Світлана Василівна – Вчитель Старокосівського ліцею
  • Тонюк Микола Миколайович – Тимчасово не працює
  • Атаманюк Ольга Миколаївна – Пенсіонерка
  • Лаврук Інна Петрівна – Фізична особа-підприємець
  • Лукинюк Андрій Андрійович – Бухгалтер ПП «Західспецбудтранс-7»
  • Ориняк Наталія Василівна – Фермер ФГ «Екоферма»
  • Гордій Микола Миколайович – Фізична особа-підприємець
  • Дем’янюк Роман Васильович – Лікар КНП «Косівська ЦРЛ»
  • Кононенко Наіра Георгіївна – Лікар КНП «Косівська ЦРЛ»
  • Бойчук Любов Іванівна – Контролер ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
  • Павлик Марія Петрівна – Продавець-консультант
  • Стефуранчин Світлана Петрівна – Продавець-консультант
  • Бойчук Сергій Ярославович – Тимчасово не працює
  • Братівник Ірина Василівна – Тимчасово не працює
  • Сусак Іван Іванович – Тимчасово не працює
    • Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Косівської районної ради Івано-Франківської області:
  • Ганущак Дмитро Васильович – заступник директора Косівської ДЮСШ «Гірське Орлятко»
  • Яким’юк Іван Іванович – Фізична особа-підприємець, Логістична компанія «ДЕЛІВЕРІ»
  • Фазан Олександр Іванович – лікар-інтерн ВАІТ КНП «Косівська ЦРЛ»
  • Лосюк Вікторія Володимирівна – Директор Яворівського ліцею «Гуцульщина»
  • Крушняк Ярослава Василівна – Завідувачка дитячого садка   «Березник»
  • Фокшей Богдан Ігорович – Вчитель Косівського ліцею №2 ім. М. Павлика
  • Павлюк Василь В’ячеславович – Фізична особа-підприємець
  • Хрущ Світлана Василівна – Вчитель Старокосівського ліцею
  • Дем’янюк Роман Васильович – Лікар КНП «Косівська ЦРЛ»
  • Ориняк Наталія Василівна – Фермер ФГ «Екоферма»
  • Тонюк Микола Миколайович – Тимчасово не працює
  • Кононенко Наіра Георгіївна – Лікар КНП «Косівська ЦРЛ»
  • Михайлишин Ярослав Миколайович – Пенсіонер
  • Лаврук Інна Петрівна – Фізична особа-підприємець
  • Атаманюк Ольга Миколаївна – Пенсіонерка
  • Павлик Марія Петрівна – Продавець-консультант
  • Гричанюк Олег Олегович – Студент
  • Бойчук Сергій Ярославович – Тимчасово не працює
  • Григорчук Марія Степанівна – Бухгалтер Баня-Березівського ДНЗ «Первоцвіт»
  • Цуркан Олег Васильович – Сімейний лікар Амбулаторії №2 в м. Коломия
  • Урбанович Василь Антонович – Тимчасово не працює
  • Варвадюк Іванна Іванівна – Тимчасово не працює
  • Сусак Іван Іванович – Тимчасово не працює
  • Бойчук Любов Іванівна – Контролер ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
    • Єдиний виборчий список кандидатів у депутати Верховинської селищної ради Верховинського району Івано-Франківської області:
  • Дроняк Василь Іванович – Директор приватного малого підприємства «Кедр»
  • Джоголюк Василь Михайлович – Голова Ільцівської сільської ради
  • Готич Микола Миколайович – Майстер лісу Верховинського районного лісгоспу
  • Сумарук Галина Василівна – Секретар  Ільцівської сільської ради
  • Кімейчук Наталія Дмитрівна – Лікар ультразвукової діагностики Комунального некомерційного підприємства “Верховинська районна лікарня Верховинської районної ради”
  • Мартищук Віталій Федорович – Голова Красницької сільської ради
  • Феркаляк Василь Дмитрович – Начальник фінансового відділу фінансового обліку та звітності – головний бухгалтер Білоберізької об’єднаної громади
  • Михальчук Мирослав Михайлович – Фізична особа-підприємець
  • Потяк Марія Іванівна – Тимчасово не працює
  • Соколюк Марія Михайлівна – Директор Будинку культури с. Кривопілля
  • Прокоп’юк Василь Кузьмович – Старший тренер із стрибків з трампліна Дитячо-юнацької спортивної школи
  • Якіб’юк Василь Васильович – вчитель Кривопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.
  • Федорчук Іван Миколайович – Інженер  Державного підприємства Верховинське лісове господарство
  • Лаб’юк Людмила Іванівна – Тимчасово не працює
  • Максимюк Наталія Миколаївна – викладачка Верховинського коледжу туризму і готельного господарства Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника
  • Джелема Марко Юрійович – Тимчасово не працює
  • Дреслюк Юрій Любомирович – інженер з вимірювальних приладів «Прикарпаттяобленерго»
  • Цехняк Микола Дмитрович – Фізична особа-підприємець
  • Максим’юк Світлана Петрівна – Фельдшер пункту охорони здоров’я с. Голови
  • Потяк Христина Олегівна – Фізична особа-підприємець
  • Ванджурак Юрій Васильович – Тимчасово не працює
  • Повар Мирослава Василівна – Фахівець з рекреації Національного природного парку «Верховинський»
  • Дубінський Олег Анатолійович – Фізична особа-підприємець
  • Прокопишин Галина Іванівна – Тимчасово не працює
  • Гріздак Володимир Іванович – Тимчасово не працює
  • Савчук Надія Василівна – Головний бухгалтер  Верхньоясенівської сільської ради

Єдиний виборчий список кандидатів у депутати до Верховинської районної ради Верховинського району Івано-Франківської області:

  • Кімейчук Наталія Дмитрівна – Лікар ультразвукової діагностики Комунального некомерційного підприємства “Верховинська районна лікарня Верховинської районної ради”
  • Пилипюк Василь Васильович – Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Білоберізької об’єднаної громади
  • Дутчак Володимир Богданович – Директор Верховинського центру дитячої та юнацької творчості
  • Гондурак Василина Дмитрівна – Директор Красницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів
  • Феркаляк Василь Дмитрович – Начальник фінансового відділу фінансового обліку та звітності – головний бухгалтер Білоберізької об’єднаної громади
  • Дмитроняк Галина Миколаївна – Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та у справах дітей Білоберізької об’єднаної громади
  • Данильчик Петро Васильович – Настоятель Храму Господнього с. Устеріки
  • Будзан Микола Олексійович – Настоятель Храму Господнього с. Зелене
  • Денисюк Андрій Андрійович – Завідувач клініко-діагностичною лабораторією Комунального некомерцийного пидприємства Верховинська районна лікарня
  • Дуленчук Галина Михайлівна – Заступник директора з навчально-виховної роботи Великоходацької загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів
  • Феркаляк Оксана Василівна – Головний бухгалтер відділу культури молоді та спорту Верховинської районної адміністрації
  • Григорчук Станіслав Іванович – Директор Комунального некомерційного підприємства “Яблуницька амбулаторія загальної практики сімейної медицини”
  • Михальчук Мирослав Михайлович – Фізична особа-підприємець
  • Потяк Марія Іванівна – Тимчасово не працює
  • Федорчак Валерій Олексійович – Фізична особа-підприємець
  • Гаджеровська Наталія Володимирівна –  Тимчасово не працює
  • Потяк Андрій Михайлович – Фізична особа-підприємець
  • Копильчук Василь Юрійович – Вчитель Довгопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів
  • Медвійчук Василь Васильович – Фахівець із соціальної роботи Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Верховинської РДА
  • Черкалюк Наталія Юріївна – контролер-бригадир «Прикарпаттяобленерго»
  • Лахман Інна Василівна – Сімейний лікар Комунального некомерційного підприємства “Білоберізька амбулаторія загальної практики сімейної медицини”
  • Хімчак Володимир Миколайович – Фізична особа підприємець
  • Лікар Людмила Михайлівна – Фахівець із соціальної роботи комітету Білоберізької сільської ради
  • Лаб’юк Людмила Іванівна – Тимчасово не працює
  • Максим’юк Світлана Петрівна – Фельдшер пункту охорони здоров’я с. Голови Комунального закладу “Верховинський центр первинної медико-санітарної допомоги”
  • Джелема Марко Юрійович – Тимчасово не працює

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!