Музикант гурту “ХЗВ” прокоментував намір Марцінківа освятити палац Потоцьких після скандального концерту

Наприкінці спілкування учасники дуету поділилися із присутніми своїм здивуванням стосовно повідомлення Руслана Марцінківа у мережі Фейсбук, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Багатьох франківців зухвалий виступ “Найадекватнішого гурту України” не залишив байдужими. У мережі новина про “оголений” концерт набула неабиякої резонансності. Так, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував у мережі ситуацію із концертом, зазначивши, що після такого виступу сцену потрібно освятити.

“Після вчорашнього виступу в палаці Потоцького доручив В.Гайдару освятити місце проведення заходів!”, – каже Марцінків.

Враховуючи жваві обговорення концерту у мережі, слова очільника Івано-Франківська дійшли до музикантів “Хамерман Знищує Віруси” досить швидко. Реакція дуету не забарилася.

“Мені здається, влада Франківська не зовсім вірно розуміє поняття “освятити”. До чого тут це? Та й якщо на те пішло, то треба було перед виступом це зробити, щоб це не означало. А взагалі, використовувати Бога у політичних цілях – заборонено” – прокоментував повідомлення міського голови Івано-Франківська музикант Володимир Пахолюк.