Купити квартиру в новобудові та зробити її своїм затишним комфортним домом – мрія багатьох. Хочеться, щоб це були не просто квадратні метри, а сучасне модерне житло європейського класу. Саме такі квартири пропонує ЖК “Левада”-“зелене намисто” Івано-Франківська, що гармонійно об’єднує кілька житлових кварталів у різних куточках міста.

Неперевершені краєвиди, екологічно чиста місцевість, розвинена інфраструктура з сучасними спортивними і дитячими майданчиками, зручний паркінг, яскраві вітрини – в житлових кварталах “Левада” все навколо зачаровує погляд.

А якісний і ексклюзивний ремонт квартири в новобудові здатен перетворити квадратні метри в оселю, наповнену затишком та теплом. Але іноді шлях до мрії – це справжній “ремонтний” марафон”, який часто розтягується не на дні чи тижні, а на місяці.

В ЖК “Левада” добре розуміють, що таке ремонт. І щоб наблизити здійснення мрії своїх мешканців, пропонують перетворити цей марафон в захоплююче і приємне заняття разом з ПАРТНЕРСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ “Отримай більше з ЖК “ЛЕВАДА”!

Для своїх клієнтів ЖК “ЛЕВАДА” налагодила співпрацю з кращими компаніями та надійними партнерами. Тепер власники квартир в житлових кварталах “Левада” отримують більше вигідних пропозицій по ремонту:

  • знижки до 50% на продукцію та послуги партнерів;
  • безстрокові бонусні картки для майбутніх покупок,
  • найкращі партнерські ціни;
  • індивідуальні та ексклюзивні проекти;
  • гарантія якісного виконання зобов’язань.

Кожен новий власник квартири у житлових кварталах “ЛЕВАДА” отримує свій пакет цікавих пропозицій від компаній-партнерів “Керамбуд”, “Теплосвіт”, мережі магазинів “Практик”, “Кухні.IF”, дизайн-студії “ArtLine”, студіїдомашнього текстилю та пошиття штор “Дім і Стиль”. Всі найвигідніші пропозиції від надійних партнерів за посиланням – https://levada.if.ua/partnerska-znyzhka/.

Партнерська програма “Отримай більше з ЖК “ЛЕВАДА” – З НАМИ ЗАВЖДИ НАДІЙНО І ВЧАСНО!