Результат пошуку зображень за запитом "Каскад закинутий кар'єр"

На чергову сесію міської ради завітали представники одразу трьох ініціативних груп мікрорайону «Каскад». Одні просили збудувати там школу, другі – дитячий садок, а треті – зберегти водойму, яка утворилась у занедбаному кар’єрі, та перетворити її на місце для відпочинку для мешканців «Каскаду».
Першим слово надали Ярославові Шинкаруку, який зазначив, що найнагальнішим для мікрорайону є будівництво нової школи. «Для будівництва дошкільних навчальних закладів є дві земельні ділянки – біля «Епіцентру» та 25 школи. А школа там одна. Мікрорайон розбудовується. 60 % квартир ще не заселені, а коли вони будуть заселені, то виникне проблема зі школою. Єдине місце для її будівництва на території занедбаного кар’єру. Ми обговорювали це питання і зібрали понад 500 підписів, щоб будувати там школу, бо це більша проблема, ніж з дошкільними закладами», – сказав Я. Шинкарук.

«Я мати трьох дітей, – розпочала своє звернення до депутатів мешканка «Каскаду» Тетяна Червак. – Старша дитина навчається у 25-й школі. Школа у мікрорайоні одна, а дітей багато. Тому пропоную побудувати там початкову школу, облаштувати дитячий майданчик і подумати над спорудженням у недалекому майбутньому Центру дитячої художньої творчості, бо зараз дітей доводиться возити у такі заклади у центр міста».

Натомість мешканка мікрорайону Наталія Боднарчук закликала депутатів зберегти водойму, яка утворилася на місці колишнього кар’єру, і облаштувати на «Каскаді» відпочинкову зону, якої там досі нема. «Ми не проти школи чи дитсадка. П’ять років тому місто для цього виділило землю біля школи № 25, згодом ще 0,5 гектара біля «Епіцентру». Але ви тільки плануєте і досі нічого не будуєте. А озеро там уже є. То невже міська влада не може його впорядкувати і залишити маленький шматочок зеленої природи на «Каскаді»? Можливо, ви дослухаєтеся до нашого прохання, щоб це зберегти», – сказала Н. Боднарчук.
Міський голова Руслан Марцінків пообіцяв додатково вивчити це питання і запропонував наразі не затверджувати детальний план території в межах садибної забудови с. Вовчинець, садівницького товариства «За урожай» та ріки Бистриці Надвірнянської, пишуть Версії з посиланням на ЗК.