На Луганщині назріває народний бунт. У селищі Кондрашовка двоє молодих чоловіків вчинили погром на ринку.

Вони чіплялися до людей, розкидали товар, а потім навіть посадили на ланцюг чоловіка. Свідки кажуть: розбишаки були сильно п’яними.

Після погрому п’яні чоловіки хотіли поїхати в таксі. Водії їм відмовили, бо машини були зайняті на інших замовленнях. Хулігани напали на таксистів і почали трощити авто.

Шофери покликали свої колег, аби ті допомогли скрутити розбишак і відвезти в райвідділок.

«Я підходив до одного з них, намагаючись відтягнути його від машини, на що отримав енну кількість ударів по голові і спині», – розповідає водій таксі Андрій Сільченко.

В міліції з’ясувалось: один із нападників – інспектор патрульної служби, якого звільнили напередодні. Після нетривалої бесіди правоохоронці відпустили колегу додому, а от заяву у таксистів навпаки довго не хотіли приймати.

«Те, що до них вийшов співробітник чергової частини і сказав, що ніяких заяв приймати не буде – це порушення. За цим фактом буде проведено службове розслідування», – каже ICTV речник ГУ УМВС України в Луганській області Тетяна Погукай.

Побачивши, як діють місцеві правоохоронці, люди збунтувалися і ледь не почали штурмувати райвідділок. Заспокоювати обурених приїхали керівники луганської міліції разом із прокурором і керівництвом СБУ.

Тільки після обіцянок взяти справу під особистий контроль і покарати винних, бунт під стінами Станично-Луганського райвідділку вщух.

Самі хулігани тим часом злягли у лікарню. Кажуть, їх сильно побили таксисти поки везли в міліцію, щоправда лікарі жодних травм не помітили.

«Пацієнти відмовляються спілкуватися категорично, нічим не мотивуючи свою відмову», – каже завідувач хірургічним відділенням Станично-Луганської ЦРБ Максим Павлов.

За зухвале хуліганство обом розбишакам загрожує до 7 років позбавлення волі.