У першому випадку п’яний водій без документів намагався обманути патрульних та вчинив злісну непокору, пишуть Версії з посиланням на Станіславське ТБ.

Екіпаж патрульної поліції зупинив небайдужий громадянин, який заявив, що з автомобіля OPEL Kadett вийшли нетверезі особи. Поліцейськи, прибувши на вул. Крихівецьку, намагалися зупинити автомобіль, що врешті і вдалося. Натомість автомобіль водій припаркував на зупинці для громадського транспорту. З автомобіля заледве вийшов водій та пасажир, які заявили, що знаходилися на задньому сидінні, а транспортний засіб просто котився. Крім того, патрульні зауважили, що водій і пасажир, зупинивши автомобіль, перемістилися на заднє сидіння. У водія були явні ознаки алкогольного сп’яніння. На законну вимогу патрульних водій не пред’явив водійського посвідчення, реєстраційного талону та страхового полісу. Порушник намагався загострити конфлікт з поліцейськими.

Пізніше патрульні застосували до водія фізичну силу і спецзасіб кайданки, доставивши у відділення поліції по вул. Бельведерській для складання протоколів. Після цього поліцейські відвезли водія на медосвідчення на вул. Млинарську. Там зазначили, що водій у стані алкогольного сп’яніння. А на вул. Крихівецькій, де залишився автомобіль порушника, розгорівся новий конфлікт: на місце приїхала дружина порушника. Жінка не хотіла, щоб автомобіль евакуювали, всіляко намагалася завадити цьому.

Насамкінець, дружина, зустрівшись з чоловіком, казала, щоб останній все підписав, мовляв, у тебе кум адвокат і все буде добре, а пасажир (ред. – брат порушника) намагався завадити сімейному конфлікту і пояснював, що вони можуть пошкодити службовий автомобіль патрульних.

На даного громадянина складено протоколи за ст. 126 КУПАП, за ч. 1 ст. 130 КУПАП та ст. 185 КУПАП.

В другому випадку жінка звернулася до патрульних за допомою через конфлікт із колишнім співмешканцем, який, за словами заявниці, застосовує проти неї фізичну силу.

Поліцейські відібрали у жінки заяву і пояснення. Натомість співмешканець все заперечив. Чоловік каже, що жінка часто випиває, а синці на тілі вже віддавна.

Таким чином, патрульні не мали права заставити чоловіка покину квартиру, адже дані особи орендують приміщення і на рівних правах проживають у ньому.

У програмі розміщені матеріали з реєстраторів патрульних, надані Управлінням патрульної поліції Івано-Франківська.