Що ж це за таємничий тандир? Чи справді страви, приготовані в ньому, не тільки дуже смачні, але і корисні? Версії  підготували для вас п’ять популярних запитань і відповідей на них про тандир.

  1. Що таке тандир?

Тандир – це східна керамічна піч у формі великого глечика, яка  виготовлена із екологічно чистої глини. В ньому готують страви з м’яса, птиці, риби, овочів, а ще – хлібобулочні вироби, й навіть супи та плов.

  1. Як страви готуються в тандирі?

Приготування страв в тандирі відбувається не за рахунок вогню та диму, так, як ми звикли бачити це на мангалі, а шляхом потужної тепловіддачі стінок, які рівномірно прогрівають страви до повної їхньої готовності. Завдяки цьому страви, приготовлені в тандирі, є набагато  смачнішими, соковитішими й кориснішими та не є канцерогенними.

  1. Скільки часу займає приготування страв?

Тандир готує дуже швидко! Приготування їжі в ньому займає набагато менше часу, ніж на тому ж мангалі або грилі. Якщо це гриби-овочі, то достатньо 5-10 хвилин. Риба буде готова за 12-15 хвилин. Шашлик в тандирі готується від 7 до 15 хвилин, ціла курка – 30 хвилин.

  1. Чому страви, приготовані в тандирі, корисніші, ніж з мангалу чи грилю?

Страви з тандиру дуже корисні, адже завдяки особливій технології приготування методом томління у них відсутні канцерогени. Метод томління відомий тим, що при тривалому збереженні однакової температури відбувається повільне тушкування продуктів, завдяки чому всі страви відрізняються ніжною консистенцією і приголомшливим смаком. Навіть звична їжа «заграє новими фарбами». Шашлик з тандиру дуже м’який і неймовірно смачний! Плов – ароматний, розсипчастий і буквально тане в роті (готується в казані, встановленому на тандир). Також страви з тандиру забезпечують хороше травлення й відмінне самопочуття і настрій.

  1. Де в Івано-Франківську скуштувати страви з тандиру?

Соковите м’ясо, ніжну рибу та надзвичайно ароматний шашлик, приготовані у керамічній печі тандирі, можна і треба посмакувати у франківському ресторані «Холодець».

«Запрошуємо гостей відвідати наш ресторан Холодець і обов’язково скуштувати страви з тандиру. Оцінивши їх незрівнянний смак, ви неодмінно захочете насолоджуватися ним знову і знову. Адже, кожна страва з цієї печі набуває ніжної консистенції та приголомшливого смаку. Тож завітайте до нас і ми радо готуватимемо для вас улюблені шедеври в тандирі», – відзначає адміністратор ресторану.

Світлина від Ресторан "Холодець".

Світлина від versii.if.ua.

Сплануйте ваше дозвілля якісно – відвідайте ресторан «Холодець».

м. Івано-Франківськ, вул. Дудаєва, 29А

тел. (067) 010 10 16

Facebook: https://www.facebook.com/restoranholodec/

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!