Пані, дзвоніть і звертайтесь до поліції США. Франківка обурилася через відповідь оператора Нацполіції

Як повідомляла, на перетині вулиць Бельведерська-Новгородська сталася ДТП. Під колеса ВАЗу у прямому значенні потрапив велосипед.

За словами Майї, швидка допомога приїхала за три хвилини, а до поліціянтів додзвонилася не одразу. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Я особисто викликала поліцію о 12.10, три хвилини “вільних операторів не було”, коли нарешті знайшовся оператор, я повідомила про ДТП, а також поцікавилась, чому так довго потрібно очікувати з’єднання. Відповідь отримала просто геніальну: “Жіночка, то взагалі-то, не ви одна дзвоните”, а я питаю “А що робити, якщо мене ріжуть і вбивають, може, Вам варто збільшити штат і брати приклад з поліції США, котрі реагують моментально”. Відповідь була такою: “То, пані, звоніть і звертайтесь до них”. До слова поліція приїхала о 12.31″, – йдеться у дописі у Фейсбуці.

“Мораль сєй басні така: з усіма трапляються нещасні випадки, і жінка-водій переживала за хлопця, сама дуже налякалась. Але якщо ви не можете додзвонитись в поліцію, яка повинна нас захищати, яка існує з наших податків, то вся надія лише на поліцію Сполучених Штатів, ось куди вам порадять звернутись. Ось куди вас відправить диспетчер, якщо ви такий наглючий і насмілитесь поставити неугодне питання і дати пораду. Нас врятує тільки поліція США.

P.S. Це не пост про зраду, це прохання виховувати тих, хто живе за кошти з податків”, – написала дівчина.