zona_ato

Як уже повідомлялось, двоє бійців 5 батальйону “Прикарпаття” втекли з місця розташування своєї частини поблизу м. Амвросіївка Донецької області та приїхавши в Івано-Франківськ розповідають про некомфортні умови служби та сіють паніку серед рідних військових, що перебувають в зоні АТО.

 

А сьогодні цікаву історію розповів  Керівник Координаційного центру швидкого реагування в Івано-Франківській області Юрій Романюк. За його словами днями до місця дислокації 5 батальйону відбуло п’ятеро прикарпатців, які доставили в зону АТО матерільні цінності та засоби захисту для бійців батальйону. Там, на місці, вони довідалися про двох дезертирів, які самовільно покинули частину.

 

Серед хлопців було двоє колишніх “афганців”, які вирішили замістити зрадників. Один з них з Коломиї, інший з Косова. Вони залишилися, вже почали разом з іншими бійцями копати окопи, але приїхав комбат, і “вигнав” їх. Він пояснив хлопцям, що він не може їх залишити, так як вони не пройшли всі необхідні процедури через Міністерство Оборони, не може поставити на забезпечення. І не може нести за них відповідальність. Хлопці змушені були відбути додому“, – розповів Юрій Романюк.