Пов’язане зображення

Компроміс існує й у інтимному меню — це парні іграшки. Разом почали, разом і…

ТОП-4 ПАРНІ СЕКС-ДОДАТКИ

1. We-vibe — С-подібні прищепки для пар. Вони дарують дівчині стимуляцію клітора, точки G, і залишається місце для проникнення, яке, завдяки вібрації, додає задоволення й чоловікові від приємного масажу. Більше того, завдяки внутрішньому додатковому стимулятору створюється ефект більш щільного контакту. Немає двох однакових тіл, тому часто іграшки з вібрацією для двох допомагають також синхронізувати ритм. Канадська компанія We-Vibe надає можливість урізноманітнити ваше інтимне життя.

2. Набір LELO Alone Together. Секрет бренду LELO — у неповторному дизайні, де цифрові технології «взаємодіють» із людськими відчуттями. У комплекті, окрім вібратора Noa, є ерекційне кільце Tor 2, яке посилить ерекцію та продовжить статевий акт. Колекція LELO — це вишуканий подарунок, який стане задоволенням для двох.

3. Кільця й насадки для нього — це іграшки, які виконують одразу кілька функцій: по-перше, пролонгують і посилюють ерекцію, по-друге, сприяють додатковій стимуляції чуттєвих зон жіночого тіла.

4. Bluetooth-вібратор Lush. Виробники секс-іграшок дбають і про партнерів, які перебувають на відстані. Для них є іграшки, які можна контролювати за допомогою Інтернету або Bluetooth. До прикладу, Bluetooth-вібратор Lush — це універсальна іграшка, яку можна використовувати соло, у любовних іграх, у таємних іграх на публіці. Як? Управління відбувається через Bluetooth і на відстані, а ще він безшумний. Якщо ж ви готуєтеся наодинці, поки очікуєте партнера, можна активувати вібрацію в такт улюбленої музики. Або навпаки, ваш партнер дистанційно підготує вас, контролюючи вібрацію навіть тоді, поки ви готуєте вечерю.

Варто лише проявляти фантазію, тоді іграшка для двох замінить усі інші. Не обов’язково купувати багато аксесуарів для кожної сексуальної гри, якщо є те, що можна використовувати в різних варіаціях.

НЕ БІЙТЕСЯ ОТРИМУВАТИ ЗАДОВОЛЕННЯ!

м. Івано-Франківськ, вул. Тарнавського, 4,

тел.: (095) 450 20 24, (098) 875 84 00, sexbeztabu.com