10592936_1465895867001980_4984958279126279871_n

Пастка для жінки 

Дівчата, чи є серед вас ті, хто мріяли ніколи не працювати? Або чоловік на цьому наполягав?

Боюся навіть питати, що з того вийшло… А розкажу історію однієї знайомої, яка багато років тому посвятила себе повністю дому, дітям, чоловіку. Спочатку все було добре: дитина, люблячий чоловік. Після другої дитини вже почався напряг. Страшна втома. Мінімум спілкування з людьми. Постійні сварки. Чоловік почав погулювати. Спілкуватися з нею було нестерпно: постійні скарги, постійний монолог, у всіх темах вона розбиралася і завжди радила, як краще (зі своєї шпаківні). Коли я її зустріла за пару років – не впізнала! Доглянута, весела, задоволена життям. Що ж змінилося? Пішла на роботу.

Небезпеки для домогосподарки:
 асоціалізація;
 деградація;
 емоційне вигорання;
 незадоволення собою, життям, чоловіком, дітьми;
 постійна домашня робота, на яку йде 90% часу, але нікому це не помітно!
пониження самооцінки.
 в деяких випадках: розлучення.

Звичайно, що жінка деякий час має таки не працювати – на час декрету, коли дитині потрібна мама, але головне не засиджуватись вдома, не розтягувати це задоволення на роки, бо наслідки не найкращі…

Колись і мій чоловік не хотів, щоб я працювала. Навіть не знаю, як я зі своїм м‘яким характером відстояла своє право 🤣. Пам‘ятайте, що жоден чоловік не бажає зла своїй коханій. У них можуть бути різні мотиви: захистити (зберегти своє золотце від важкої праці), ревність, бажання тотального контролю.

Щоб не попадати в пастку, дівчата, працюйте! Навіть 1 годину на день, але обов‘язково в колективі, виходьте в світ, спілкуйтеся з людьми, навчайтеся, розвивайтеся. Любіть себе і надихайтеся улюбленою справою.

Хоча знаю 1 категорію жінок, які можуть ніколи не працювати, якщо цікавить, ставте + і я розкажу.

А ви що думаєте: варто жінці працювати чи все ж таки не варто? Хотілося б почути думки як жінок, так і чоловіків, – написала Оксана Мельник.

Фото Діма Садовий
Макіяж Olga Satin