Перевізники Прикарпаття вимагають відновити автобусне сполучення

 Згодом частина перемістилася під облдержадміністрацію.

Перевізники вимагають відновити міжрайонне, приміське та міжобласне автобусне сполучення. Про це розповів голова обласного комітету профспілки автомобілістів Іван Гавриляк. За його словами, водії два місяці сидять без роботи: “Було десь 15 перевізників. Приїхали різними машинами: і малими, і великими. Близько 50 людей було загалом. Від вокзалу приїхали до ОДА, щоб вручити голові облдержадміністрації лист, аби він мав змогу звернутися до уряду з нашими вимогами”, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

Іван Гавриляк розповідає, що через відсутність регулярних перевезень, збільшилася кількість нелегальних. А вони можуть їздити, не дотримуючись санітарних норм: “Багато людей звертаються до автостанцій, шоферів, коли розпочне їздити транспорт. Немає руху транспорту, а людям треба добиратися на роботу, в лікарню, щось купити. Мені здається, що спочатку треба запустити транспорт, а потім все інше”.

Голова облдержадміністрації Віталій Федорів лист від перевізників прокоментував так: “Я особисто зацікавлений у роботі багатьох напрямків діяльності, підприємств. Але я хочу наголосити, що це повноваження уряду”.

За словами Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, рух автобусів можна буде відновити на третьому етапі виходу з карантину: “Зараз це однозначно призведе до спалаху, який поверне країну назад, до початку карантину, з яким ми боролися від початку березня і який призвів до падіння економіки і до тих криз, з якими ми будемо справлятися до кінця року”.

Авторка: Тетяна Куліковська

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!