Впродовж дня у міському парку проведуть екодень для дітей.  На території Палацу Потоцьких о 19.00 запрошують до перегляду вистави Нового театру просто неба. Одразу після завершення, о 21.00 – ніч українського кіно, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

«В нас буде більше ніж 80 заходів для всіх мешканців і гостей міста. Є все для дітей, молоді та старшого віку», – наголосив начальник відділу внутрішньої політики Ігор Кінаш.

На Вічовому майдані о 9 ранку стартуватиме масовий легкоатлетичний пробіг у вишиванках, о 10.00 – на площі Соборності – баскетбольний турнір, а з 10.00 впродовж 23 та 24 серпня у спорткомплексі (вул. Пасічна, 43) – Кубок міського голови з пляжного волейболу.

Традиційно пройде й урочиста хода у вишиванках, яка розпочнеться о 13.00 з площі Івана Франка до Вічового майдану, де проведуть молебень та святковий концерт. О 17.30 у міському парку розташується “Острів дитинства”, де маленьких франківців чекатимуть цікаві конкурси, квести, паперове шоу та багато інших розваг.

Завершиться день традиційно на площі Івана Франка, де о 18.00 виступатиме національний академічний гуцульський ансамбль пісні і танцю “Гуцулія”. А вже 20.00 на головній сцені міста присутніх розважатимуть “Цвіт кульбаби” та “Піанобой”.