Згідно з даними ЦВК, в Івано-Франківській області станом на 15:00 31 жовтня є результати виборів депутатів Городенківської ОТГ (34 депутати), Обертинської селищної ради (22 депутати), Загвіздянської сільської ради (22 депутати), Верхнянської сільської ради (22 депутати) та Рожнівської сільської ради (22 депутати), пише Бліц-Інфо.

Головою Бурштинської ОТГ став Василь Андрієшин від “Європейської Солідарності”, 2 007 голосів; Очільником Калуської громади – Андрій Найда, який балотувався від “Свободи”, 11 155 голосів; Голова Городенківської ОТГ – Богдан Кобилянський від “Платформи громад”, 4 136 голосів.

Голова Обертинської селищної ради – Віктор Хамут від “Слуги Народу”; Загвіздянську сільську раду очолив самовисуванець Володимир Ружанський; Ямницькою ОТГ керуватиме Роман Крутий від “Європейської Солідарності; Головою Верхнянської ОТГ став самовисуванець Михайло Маліборський; Очільником Рожнівської ОТГ – Сергій Радиш, який балотувався від “Батьківщини”.

Центральна виборча комісія нагадує, що сільські, селищні та міські ТВК складають протоколи про результати виборів з виборів депутатів сільської, селищної та міської ради, а також відповідного сільського, селищного та міського голови. Окрім того, зазначені ТВК складають протоколи про підсумки голосування з виборів депутатів районної та обласної ради, які передають до відповідних районних і обласних ТВК. Останні на підставі цих протоколів встановлюють результати виборів депутатів районних та обласних рад.

Результати виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів мають бути встановлені не пізніше як на дванадцятий день після дня голосування, тобто до 6 листопада 2020 року включно.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!