Сьогодні у Івано-Франківську відбулося Свято першого портфелика для 65 дітей, що найбільше потребують підтримки: учнів 1-4 класів з категорії дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, тих, які перебувають у складних життєвих обставинах, учнів 1-10 класів, батьки яких загинули в зоні ООС або померли після повернення додому, пишуть Версії з посиланням на  Правду.іф.

Свято відбувалося у розважальному дитячому комплексі “Чубі Бум”. Захід відбувся за участю Отця Ярослава, міського голови Руслана Марцінківа та директора департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Ігоря Максимчука.

Отець Ярослав окропив та поблагословив усіх дітлахів на вдалий навчальний рік.

“Ми починаємо святкувати цілий рік – День знань. Чому цілий рік, бо вчитися ми будемо протягом року. Я вам скажу одну річ: не просто вчіться, а будьте наполегливими”,- розпочав отець Ярослав.

Діти отримали портфелі та необхідне шкільне приладдя, а першокласники ще і розмальовки, інтелектуальні ігри, компас, лупу тощо.

“Хочеться щиро подякувати Богу та усім хто долучився до цієї акції. Це хороший захід, який відбувається кожного року. Ми хочемо, щоб радість та посмішки наших дітей були завжди з нами. Цей час ви повинні пройти з наснагою та радістю. В школі вам буде цікаво, ви будете мати можливість розважатися, займатися спортом та розвиватися. Дякую міському голові, який завжди підтримує і справді Івано-Франківськ – місто для дітей”,- сказав Ігор Максимчук.

По завершенню офіційної частини на дітей чекало смачне частування та час на ігри у розважальному комплексі.