Результат пошуку зображень за запитом "марихуана"

Таку думку висловив автор петиції на сайті президента Андрій Девда, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

“Прошу, пана президента, підтримати легалізацію медичної марихуани на території всієї країни і пробну, (терміном на 10років), повну легалізацію за “канадським сценарієм” на території гірських депресивних районів, а саме: Косівського, Верховинського і Рахівського районів. Потрібно йти в ногу з часом і не відставати в плані медицини і людських свобод від провідних розвинутих країн світу, де часткова чи повна легалізація вже доконаний факт”, – йдеться у петиції.

Крім того, автор зазначає, що потрібно на всій території України дозволити, продаж медичної марихуани і лікарських продуктів виготовлених на її основі. Всі податкові збори від даного закону “повної легалізації за канадським сценарієм”, направити на розвиток освіти, інфраструктури і культурних об’єктів регіону. Дана законодавча ініціатива збільшить тур. потік в даний карпатський туристичний регіон з країн Східної Європи і ближнього зарубіжжя приблизно на 1млн. туристів в рік.

“Викрита 11 вересня в Косівському районі с. Стопчатів, найбільша в історії Прикарпаття плантація конопель, розміром 4 га на якій росло 100 тис. рослин є підтвердженням тому, що такий бізнес на даних територіях існує, тільки доходи від нього йдуть кримінальним структурам, в той час, коли могли б слугувати на благо місцевим громадам”, – додає автор.

Автор вважає, що дана законодавча ініціатива надасть тяжко хворим альтернативний вибір, на сьогодні доведена ефективність канабіноїдів для лікування хронічних болів у дорослих і побічних ефектів хіміотерапії, у ракових хворих застосування ТГК у вигляді олії або в таблетках давало такий самий знеболювальний ефект, як кодеїн, канабіноїди допомагають дітям з певними видами епілепсії, людям з посттравматичним стресовим розладом, пацієнтам з онкологічними патологіями і т.д.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!