пожежа Гонтарева

Хоч сама Гонтарева заявила, що маєток вигорів до тла, пожежникам все ж частково вдалося його врятувати.

Будинок Гонтаревої після пожежі

Правоохоронці вже з впевненістю говорять: на територію маєтку незаконно проникла невідома особа. Трапилося це близько 3 ночі: те, як через огорожу дачі Гонтаревих хтось перелізає, зафіксували камери відеонагляду.

На місці знайшли запалювальну світло-шумову ракету. Відпрацювала слідчо-оперативна група, криміналісти взяли зразки, щоб з’ясувати, звідки взялося полум’я. Будуть відповідні експертизи, щоб дослідити, чи були там легкозаймисті матеріали, – розповів речник поліції Київщини Микола Жукович.

За його словами, попри те, що версія підпалу є основною, слідство розглядає й інші версії виникнення пожежі. Приміром, такі, як коротке замикання.

Втім, поліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею “Умисне знищення або пошкодження майна шляхом підпалу”. Санкція статті передбачає позбавлення волі на термін від 3 до 10 років.

Наш будинок під Києвом у селищі Гореничі спалили. Кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан. Будинок повністю згорів. Пожежникам не вдавалося його навіть загасити. Це вже повне і остаточне беззаконня! Я не знаю, куди мені звертатися, терор триває! – заявила Гонтарева відразу після пожежі.
Дачний будинок Гонтаревих після пожежі

Цікавим є те, що зазвичай заміський будинок родини Гонтаревих пильнували 6 охоронців. Цієї ж ночі на чергування прийшов лише один. Чоловік вже розповів поліції, що вночі почув сторонній шум, а коли вийшов на подвір’я, – побачив загоряння покрівлі будинку.

будинок Гонтарева пожежа

пожежа Гонтарева

theБабель@theBabelUA

Пожежа в будинку колишньої глави НБУ Гонтаревої.

Embedded video

Попри те, що версія підпалу є основною, слідство розглядає й інші версії виникнення пожежі. Приміром, такі, як коротке замикання.

Гонтарева будинок Київ

Будинок Гонтаревої у Гореничах під Києвом був виконаний у японському стилі

Реакція влади

На пожежу у домі Гонтаревої вже відреагували в Офісі Президента.Там  назвали інцидент “брутальним злочином” і провокацією.

Також одним із перших на подію відреагував міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. На його думку, те, що пожежа спалахнула саме зараз, коли в Україну прибула місія МВФ, не є збігом обставин.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!