news-image: Ганна Крисюк: Серед переселенців з Криму та Сходу є аферисти

Про це йшлося на засіданні Івано-Франківської обласної Координаційної ради з питань надання допомоги людям у період надзвичайних ситуацій.

За словами керівника логістично-інформаційного центру коордради ради Ганни Крисюк, наразі на Прикарпатті перебувають 313 переселенців.

Деякі з них не бажають шукати роботу та житло, а живуть на утриманні “добрих людей”.

Для прикладу сім’я Хадзієвих три місяці переїжджає з місця на місце, часто не попереджаючи про виселення координаторів.

“А потім нам приходять договір на них з іншого району, що вони в же в іншому місці і знову просять допомоги”, – розповідає Ганна Крисюк.

“Насправді аж тепер ми розуміємо, що не все так просто із переселенцями особливо із Криму. Багато хто має там роботу житло. Повертаються назад, але є такі які мають багато дітей і не хочуть повертатися бо саме тут дають допомогу на дітей і за цей рахунок вони живуть”, – каже Ганна Крисюк.

Координаційна рада звертається до всіх мешканців, хто допомагає переселенцям, звертатись до них за інформацією про переселенців і краще переконатись в штабі координаційної ради чи це не авантюристи і провокатори, які використовують воєнні дії і складну ситуацію в Криму та сході для своїх особистих цілей та вигоди.

Співголова Івано-Франківської обласної Координаційної ради з питань надання допомоги людям у період надзвичайних ситуацій Леся Аронець дякує за допомогу всім небайдужим людям, які надавали житло і допомогу переселенцям.