Результат пошуку зображень за запитом "секс"

Коли здається, що ви втілили всі фантазії і секс став нуднуватим, спробуйте щось новеньке. Може, ці поради наштовхнуть вас на цікаві думки про те, як підготуватися до основної страви цієї ночі, пише Cosmo.

1. Станцюй йому стриптиз Увімкни приємну музику і починайте повільно танцювати під неї. Зніми колготки, спідницю, розстебни гудзики на блузці, білизну — останнім етапом. Це 100% збуджує.

2. Танцюй з ним Для цього обери вашу улюблену музику.

3. Прийшли секс-SMS Наприклад, у розпал робочого дня відправ своєму обранцеві sms про те, що і як ти зробиш з ним вдома.

4. Вручи подарункову карту Наприклад, в магазин жіночої білизни.

5. Вдягни туфлі на підборах

6. Впиши секс в його календар Ти можеш записати в його щоденник, наприклад, “секс о 20:00”. Повір, він буде вдома вчасно.

7. Пошепчи

8. Найми няню Це – чудовий варіант для батьків, які хочуть відпочити від дітей і насолодитися один одним.

9. Пограй у незнайомку “Одного разу дівчина запропонувала поводитися як на побаченні всліпу. Ми обоє дізналися багато нового, в тому числі й те, що кому більше подобається в ліжку. Секс в ту ніч був неймовірним!”, – ділиться досвідом чоловік.

10. Зателефонуй “Одного разу ми з дружиною були в ресторані неподалік від будинку. Вона вийшла в туалет, а через пару хвилин подзвонила і сказала, що чекає на мене вдома і вже роздяглася. Я ніколи не просив рахунок так швидко!”, – розповів ще один представник сильної статі.