КПП

На карантин також відправили двадцять пасажирів, які їхали з нею в одному вагоні, зокрема, 13 українців.

Як повідомляє “Укрзалізниця”, пасажирку із симптомами респіраторного захворювання виявили під час митно-прикордонного контролю на станції Суземка.

“Вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, було відчеплено на станції Брянськ”, – йдеться в повідомленні, пишуть Версії з посиланням на BBC.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, у вагоні під час прикордонного контролю, окрім китаянки, були 13 українців – 11 пасажирів та двоє провідників, шість росіян, один громадянин Канади та один громадянин Узбекистану.

Українські прикордонники зазначають, що китаянка прибула до Києва з Мінська літаком.

“Під час проходження контролю на кордоні її стан здоров’я занепокоєння не викликав”, – наголошують в ДПСУ.

На кордоні з Росією українські військовослужбовці ще раз поцікаваилися станом її здоров’я, і жінка заявила, що з нею все гаразд. “За зовнішніми ознаками хворою жінка також не виглядала”, -додають в ДПСУ.

За словами керівниці управління Росспоживнагляду у Брянській області Людмили Трапезнікової, китаянку зняли з потяга з температурою 38 градусів.

Директор департаменту здоров’я Брянської області Андрій Бардуков, 20 пасажирів потягу перебуватимуть в Брянську під наглядом лікарів протягом двох тижнів, повідомляє РИА Новости.

потягКопирайт изображенияУНІАН

Вагон, в якому вона їхала, відчепили від потяга і відправили в санітарний тупик, повідомили ТАСС в прикордонному карантинному пункті “Брянськ-Орловський”.

У прес-службі Московської залізниці ТАСС повідомили, що на вокзалі в Москві поїзд зустрічатимуть спеціальні служби.

За інформацією брянського видання gorod-tv.com, в останні дні китаянка на батьківщині не була, вона поверталася до Москви з Києва, де перебувала нетривалий час.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!