Сьогодні на судовому засіданні присутні прокурор, обвинувачуваний Ельдар Астанов, захисник обвинувачуваного Оксана Міськів та перекладач Родчин, пишуть Версії з посиланням на  Фіртку.

Справу слухає колегія суддів, головує Дмитро Руденко. Попередньо прокурор уже зачитав обвинувальний акт та суд визначив порядок слухання справи. Крім того, на минулому засіданні суд мав заслухати потерпілого – брата вбитої, але він відмовився брати участь у засіданні.

Також Астанов попросив надати перекладача з Туркменістану. 

Сьогодні суд мав заслухати двох свідків, проте, один із них не з`явився. Відтак суддя допитав свідка Оксану К, студентку.

“За день до трагедії я приїхала додому, ми жили через стінку. Ввечері я чула крики, але не звернула уваги, пізніше крики посилились і я подзвонила Ельдару. Він сказав, що все нормально, пізніше знову були крики, – розповідає свідок. – Ми дружили з Астановим, спілкувались з першого курсу. З потерпілою я мало була знайома. Один раз я бачилась із Дішлі Еля Зія. Я приїжджала на квартиру лише перед сесією, постійно там не проживала”.

“В кімнату я не заходила, зайшов Ібрагім – співмешканець, мене не пустили, я чекала в коридорі. В той вечір я чула крики і так, ніби щось падало”, – каже Оксана К.

Наступного дня свідок поїхала на екзамени. Відтак суддя запитав свідка, як вона спілкувалась з Астановим.

Дівчина відповіла, що говорили російською та українською, вона – виключно українською. Відтак суддя запитав Астанова чи не має він запитань до свідка.

“Я сам себе вводжу в оману. Я погано чую і всього не розумію. Я просив надати мені перекладача на мою рідну мову, бо знаю українську, як сленг, а мені треба, щоб перекладали точно”,- сказав Астанов.

Відтак суд відклав розгляд справи на 20 серпня о14.30 год. та розглянув термін тривання під вартою на 60 діб.

Адвокат наголосила, що тримання під вартою необґрунтоване і просила відпустити Астанова під цілодобовий арешт.

“Дайте мені можливість знайти собі адвоката, тут усі корумповані. У вас беззаконня і Радянський Союз . Також мені треба продовжити візу”, – сказав обвинувачуваний.