Результат пошуку зображень за запитом "барбершоп"

Давайте розберемося, в чому полягає різниця  між барбершопом і перукарнею.

Стиль, а не просто стрижка

Найперша відмінність,  що кидається в очі – в перукарні вам роблять стрижку, а в барбершопі – створюють індивідуальний та неповторний стиль.

У першому випадку ви сідаєте в крісло і говорите перукарю, що б ви хотіли бачити у себе на голові. У другому випадку вам пропонують різні варіанти. Професійний барбер підбирає для вас індивідуальний стиль, відштовхуючись від  форми вашого обличчя, щільності волосяного покриву і типу волосся. І мова тут йде не тільки про стрижку, але ще і про багато інших складових стилю.

Барбер допоможе вам вирішити, чи варто відпускати бороду, і якщо так, то яку саме. Порадить, як здійснювати догляд за волоссям на обличчі. Підкаже що потрібно робити, щоб волосся відростало швидше або повільніше.

Результат пошуку зображень за запитом "барбершоп"

Атмосфера, а не черга

Перукарня працює за принципом конвеєра, а барбершоп – за принципом клубу для джентльменів. У першому випадку вам потрібно записуватися заздалегідь або очікувати в черзі, нудьгуючи і перегортаючи сторінки старого потертого журналу. У другому випадку – ви приходите тоді, коли вам зручно.

У барбершопі завжди приємно провести час. Тут можна послухати музику, випити чашечку кави або чогось міцнішого, розслабитися на м’якому шкіряному дивані. Час в барбершопі пролітає непомітно. Невимушена атмосфера не просто розслабляє, але і приносить задоволення.

Результат пошуку зображень за запитом "барбершоп"

Спілкування, а не очікування

У перукарні ви чекаєте. Спочатку чекаєте, поки майстер посадить вас у крісло. Потім – поки почне стригти. Далі – коли він нарешті-то закінчить. У барбершопі чекати не потрібно зовсім. Там цей неприємний процес замінений на спілкування.

Завжди в тренді

Більшість чоловіків  не звикли стежити за модою. Вони рідко купують глянцеві журнали і не відчувають ніякого задоволення від розглядання моделей-чоловіків. Проте вони хочуть виглядати модно і стильно. Хочуть, щоб дами захоплювалися їх іміджем і тонким розумінням трендів.

Що робити, як поєднати ці протилежності? Все дуже просто – потрібно йти в барбершоп. На відміну від перукарні, тут майстри прекрасно розбираються в останніх віяннях моди і завжди готові запропонувати свою допомогу в формуванні єдиного стилю.

Обирайте для себе  барбершоп в першому українському каталозі барбершопів. Записуйтеся онлайн та отримуйте  послуги найвищої якості. Почувайтеся завжди впевнено та стильно!

Статус і повага

Якщо ви зуміли дечого досягти в житті, ви ніколи не «поведетесь» на дешевизну і не будете економити гроші, якщо є можливість поєднати приємне з корисним. Поспілкуватися з іншими успішними людьми, добре провести час і привести свій зовнішній вигляд в порядок.

Результат пошуку зображень за запитом "барбершоп"

Майстри

Подумайте про те, скільки хоче отримувати хороший майстер. Чи буде він працювати за копійки в «совковій» перукарні. Хто може мріяти про таку кар’єру?

Зовсім інша справа – пристойний барбершоп в центрі міста. Хороший колектив, солідний заробіток, інтелігентні клієнти. Найголовніше – є можливість кар’єрного росту та стимул для підвищення кваліфікації. Тепер ви розумієте, чому варто обирати барбершоп, а не перукарню?