В ніч на 16 травня відновив роботу пішохідний перехід пункту пропуску “Шегині-Медика”. Це єдиний на українсько-польському кордоні пункт пропуску, де кордон можна перетнути в пішому порядку. Упродовж ночі в Україну пройшло 325 громадян, з України – 83, пишуть Версії з посиланням на Галицька митниця Держмитслужби.

Для громадян, які прямують в Україну є певні обмеженнями, які передбачені законодавством (пропозиція проходження обсервації, тестування, встановлення програми “Дія. Вдома” на їхніх смартфонах, попередження про необхідність проходження самоізоляції за вказаною ними адресою). Також біля виходу з пункту пропуску ДСНС встановила намет де роблять тести. Працівники митниці забезпечені засобами захисту та санітайзерами.

Раніше,13 травня, Кабінет міністрів України на засіданні проголосував за постанову щодо відкриття пішохідного переходу пункту пропуску “Шегині». На сьогодні на Львівщині працюють ще 2 пункти пропуску: “Краковець-Корчова” і “Рава-Руська-Хребенне”, який відкрили зовсім недавно.

Світлина від Галицька митниця Держмитслужби.

Світлина від Галицька митниця Держмитслужби.

Світлина від Галицька митниця Держмитслужби.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!