Стали відомі деталі стрілянини у центрі Франківська

Заступник начальника ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Ігор Баб’юк повідомив, що  між двома компаніями виникла суперечка, яка закінчилася стріляниною та розбитим посудом.Один чоловік перебуває у лікарні з пораненням в області руки та тулуба. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Читайте також:

Стало відомо, хто брав участь у резонансній стрілянині в центрі Франківська

Ще з одним потерпілим не вдалося поспілкуватися. Його не опитали через стан здоров’я, він втратив близько двох літрів крові.

Учасником події був екс-депутат Ігор Халаменда. Опитано багато свідків, серед них Анатолій Француз. Той повідомив, що намагався втекти через інстинкт самозбереження. Поки його ні в чому не звинувачують.

У Баб’юка спитали, чи не міг  батько пана Анатолія, який протягом 1994-2000 років очолював прикарпатську міліцію, вплинути на ситуацію, щоб вигородити свого сина.

“Кожна особа, яка винна у цій ситуації, понесе відповідальність. Я це заявляю. Ми ніякого тиску не відчули”, – прокоментував Баб’юк.
Поки підозру нікому не оголошено. Є близько 40 свідків, поліція встановлює, хто у той час міг бути поблизу.
Наразі тривають свідчі дії. Вилучено дві рушниці та один пістолет, проводять експертизи.

“Постріли лунали зовні. Про це кажуть гільзи. Пошкоджений автомобіль”, – додав поліціянт.

Баб’юк сказав, що про причини сутички не говорять, щоб не зашкодити слідству.

Відомо, що поліція у той день затримала кілька автомобілів, у двох з них виявили зброю. Була вона й у автомобілі Анатолія Француза. Чи стріляли з неї у той день –  встановлюють фахівці.
Спершу справу кваліфікували як хуліганство, а потім як замах на вбивство.