До уваги учасників дорожнього руху! Проїзд а/д Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Коломийському районі забезпечений. Мешканці села Мишин розблокували дорогу. На ліквідації ямковості працюють ремонтні служби, пишуть Версії з посиланням на Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області у травні – червні 2019 р. довела план-завдання на ліквідацію ямковості на ділянках автодороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, що проходить селами Коломийського району.

Підрядна організація ДП «Івано-Франківський облавтодор» частково ліквідувала ямковість у селах Нижній Вербіж (105–109 км ) та П’ядики, Ценява, Підгайчики, Старий Гвіздець (126–146 км). Усього з початку ремонтно-будівельного сезону на вказаних ділянках ліквідовано 3,4 тис. м2 дорожнього покриття на загальну суму 1,4 млн грн.

На липень 2019 р. підрядній організації доведено план-завдання на поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання ділянок дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Коломийському районі на суму 2,3 млн грн, в тому числі і на ділянці км 99+200 – 103+450 (села Мишин і Верхній Вербіж).

Крім того, САД розробила у червні та оголосила закупівлю на поточний середній ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський, в тому числі і територією Коломийського району на загальну суму 255 135 623,00 грн. Однак, згідно чинного законодавства та на вимогу Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, вищезазначена закупівля відмінена.

09.07.2019 р. оголошену нову процедуру проведення публічної закупівлі на поточний середній ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Розкриття пропозиції очікується 9 серпня 2019 року.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Світлина від Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області.