Відпочинок в Карпатах у Верховині - Сонячна садиба — відпочинок в ...

фото ілюстративне

Великі готелі, садиби та приватний сектор відкрили резервацію та починають активно приймати гостей. Місцеві кажуть: за гостями скучили навіть гори. Перевіримо, які зручності пропонують відвідувачам у Карпатах із дотриманням карантинних вимог, пишуть Версії з посиланням на 5 канал.

Температурний скринінг на в’їзді, а рецепція за пластиковою ширмою. З такими нововведеннями відновив роботу п’ятизірковий гірський готель. Тутешнім покоївкам – додалося роботи.

“Дезінфікується всі ручки, тобто ці місця доторкається гості. На крісла перила, біля тумбочок, особливо увагу приділяємо душам та туалетом. Дуже велика накладка йде на коридорних покоївок, тому що це місця загального користування. У нас не працює спа зона всередині в готелі, нащо гості не дуже реагують, тому що така погода хочеться погрітися, але на жаль ми не можемо”, – каже керівниця готелю Ірина Попович.

 

Тільки-но готель відновив роботу, сюди масово ринули туристи. Нині незаселеним залишився один номер. Відпочивальникам пропонують ресторан, басейн та атракції тільки надворі. Задля безпеки гостей працівники комплексу купили не один літр антисептику й розставили на кожному кроці.

Повністю ізолюватися від інших людей можна в садибі родини Ареф’євих. Господарі пропонують дев’ять кімнат з окремими входами й альтанками.

Про безпеку відвідувачів дбають самі господарі.

Зазвичай у садибі багато гостей, а місця зарезервовані до кінця сезону. Нині тут порожньо. Перших туристів господарі чекають найближчими вихідними.

Карантин не вплинув на вартість цьогорічного відпочинку. Підприємці розповідають, готові працювати, аби були відвідувачі. У Карпатах за добу з людини правлять від двохсот гривень.

Попри те, що Львівщина залишається лідером за кількістю нових хворих на коронавірус, охочих відпочити у Карпатах чимало. Одні ігнорують карантинні вимоги, а для інших безпека у пріоритеті.

За дотриманням карантинних вимог у Карпатах спостерігають моніторингові групи. Під час посиленого карантину на шістьох підприємців склали протоколи за порушення.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!