Німецькі організатори запевняють, Івано-Франківськ обрали не випадково. Про це пишуть Версії з посиланням на ТРК “Вежа”.

Вперше така велика кількість волонтерів збирається разом. Конференція в Івано-Франківську має дві мети: посилення громадянської активності волонтерів, а також її синтез із цікавими ініціативами в Івано-Франківську. Окрім цього, обмін культурним досвідом.

На першому місці у нинішніх волонтерів – не доброчинність. Кажуть, всю свою увагу зосереджують на культурно-мистецькому обміні. В рамках цього проекту уже видали кулінарну книгу різних кухонь світу. А в Івано-Франківську в одній із місцевих шкіл вже за іншою програмою стажувався німецький волонтер. Завдяки його роботі діти змогли подолати бар’єр, що виникає на першому етапі спілкування із іноземцями.

В Україні волонтерська служба ЮНЕСКО наразі співпрацює із Громадською організацією “Інша освіта”. Її представники створюють, випробовують та поширюють найкращі практики альтернативних форм освіти. Підтримує таку співпрацю Міністерство закордонних справ Німеччини.