Із зверненням до президента щодо підтримки цього закону звернулися обидві найбільші українські Церкви — Православна церква України та Українська греко-католицька церква; Світовий Конґрес Українців та офіційні представники української діаспори США, Канади і Австралії; Світова управа Спілки української молоді. Закон також підтримали ряд очільників обласних рад та інших органів місцевого самоврядування, включно із ОТГ Півдня і Сходу України.

Ініціатива законопроекту про державне визнання і підтримку Пласту виходила із суспільного запиту, тому авторами законопроекту стали 62 народних депутати України — з різних фракцій та позафракційні. А голосування за законопроект у Верховній Раді показало, що практично усі фракції парламенту його підтримали. Подібні окремі закони про єдину національну скаутську організацію є у США, Канаді, Ізраїлі, Австралії, Новій Зеландії, Сінґапурі та Гонконзі.

Зважаючи на це, ми готові разом із парламентом доопрацювати законопроект.

Сьогодні Пласт є найбільшим рухом української молоді у світі, і налічує понад 12 000 членів (¾ — в Україні) на всіх континентах у понад 20 країнах світу. Пласт — найбільша демократична скаутська організація на пострадянському просторі. Кожного року пластуни-волонтери вкладають більше 668 000 годин у виховання дітей і щорічно проводять більше двох сотень пластових таборів по всій Україні. Прийняття закону допоможе залучити до громадянської освіти і національно-патріотичного виховання понад 400 тисяч дітей за наступні 10 років, пишуть Версії з посиланням на сторінку  Пласт.

Прокоментувала таке рішення також народна депутатка від Франківська Оксана Савчук:

“Я – пластунка. Дуже зраділа, коли в травні 2019 року прийняли Закон «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України». Адже це визнання праці виховників, інструкторів, батьків, усіх пластунів, які зробили «історичний внесок у громадянську освіту дітей та молоді, здобуття і становлення української державності». Тепер президент повернув Закон в раду і не підписав. На державному рівні не готові утвердити організацію зі столітньою історією”.