Охоронець Прем’єр-міністра України, якого нібито вдарила народний депутат, звернувся до міліції. Про це УНН повідомили в ГУ МВС Івано-Франківській області.

Охоронець написав заяву про інцидент до Калуського райвідділу міліції. Інформація була зареєстрована за ч. 2 ст. 345 КК (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу – умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу або його близьким родичам побоїв, легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків) . Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 5 років або обмеження волі на той самий строк.

Як повідомляли ”Вікна”, що народний депутат з фракції “Батьківщина ” Ольга Сікора дала ляпаса охоронцеві Прем’єр-міністра Миколи Азарова, коли той відмовився пропустити її на відкриття підприємства “Карпатнафтохім”.

Нардеп заявила, що вимагатиме розібратися з ситуацією особисто Миколу Азарова і Генеральну прокуратуру, оскільки вважає інцидент перешкодою роботі народного депутата.