news-image: В Івано-Франківську діє нелегальна парковка?

За словами старшого інспектора з організації дорожнього руху Івано-Франківська Віталія Царьова, в Державтоінспекції також виникли запитання щодо законності існування знаків паркування на даному паркувальному майданчику. Тому було вирішено розшукати, хто відповідає за нього та кому належать паркувальні знаки.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7111.JPG

Як розповів Віталій Сергійович, інспектор, який займався даним питанням вже спілкувався з директором ринку Сергієм Ковальчуком. Але той тоді повідомив, що немає ніякого відношення до парковки.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7106.JPG

«Наш інспектор поїхав на вулицю Дністровську з приписом щодо законності встановлення дорожніх знаків парковки, які там поставлені. А також він повинен був дізнатись чому вона платна. Виявили, що знаки встановлені незаконно, і їх потрібно демонтовувати.Парковка там все одно буде, бо вона там потрібна, але потрібно зробити так, щоб вона там була законно, з дотриманням всіх норм та правил», – зауважив Царьов.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7114%20(1).JPG

Розмовляючи з кореспондентом, Віталій Сергійович пояснив, що, якщо щось станеться на цій ділянці дороги, то немає юридичних підстав для того, щоб «знайти відповідального». Тому діяльність парковки необхідно узаконити, чим Державтоінспекція і займається в даний час.

http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7113.JPG

«Щоб узаконити паркувальні знаки на вулиці Дністровській біля входу в центральний ринок, перш за все необхідно створити схему організації дорожнього руху, з нанесенням дорожньої розмітки та встановленням дорожніх знаків. На схемі це все має бути показано. Потім ця схема узгоджується на комісії з безпеки руху і погоджується в Державтоінспекції. А висувати претензії самим паркувальникам не в нашй компетенції. Наша функція полягає в організації дорожнього руху, чим ми і займаємось. Тому ми розбираємось в даній ситуації в межах своєї компетенції», – розповів старший інспектор Царьов.

 

Натомість, у розмові з кореспондентом директор ринку Ковальчук, спершу відмовлявся коментувати ситуацію. Та все ж пізніше повідомив, що питання «узаконення» парковки з Царьовим сьогодні обговорювали.

«Ми показали всю необхідну документацію та вияснили, що є певні недоліки. А саме немає розмітки. Але ми це узгодимо, і всі зауваження відпрацюємо. Насправді, ринок з тієї парковки має одну лише «головну біль», для нас вона є збитковою. Адже, оплативши всі збори та заплативши заробітню плату паркувальникам, у нас прибутку не залишається. Але залишити її вирішили для того, щоб мати можливість доступу до ринку», – запевнив Ковальчук.