Результат пошуку зображень за запитом "ПІп іван"
29 травня о 21:29 до чергових рятувальників на горі Піп Іван Верховинського району надійшло повідомлення з проханням про допомогу.

Як з’ясувалося, 2 туристів з Києва (чоловік та жінка – спортсмени з бігу), які тимчасово проживали в селі Дземброня Верховинського району, бігали в районі гори Дземброня. Під час бігу впав та травмував ногу чоловік 1983 р.н.

О 21:40 до місця події направлено 2 рятувальників Явірницького пошуково-рятувального відділення з медикаментами та палаткою для обігріву.

О 22:44 на горі Вухатий камінь рятувальники зустріли потерпілого,
наклали шину на травмовану ногу, дали йому обезболюючі препарати та продовжили спуск з вершини гори до полонини Смотрич.

Додатково о 23:25 в район гори Вухатий камінь направлено верховинських рятувальників – 5 чоловік на 1одиниці техніки.

30 травня о 03:00 рятувальники доставили на ношах потерпілого до полонини Смотрич та передали його працівникам швидкої невідкладної медичної допомоги.

Чоловіка з попереднім діагнозом «травма лівого гомілкового суглобу», в стані середньої степені важкості, доставлено до Верховинської центральної районної лікарні. Про це пишуть Версії з посиланням на  Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.