dr2_0.jpg


dr4_0.jpg


dr6_0.jpg


dr5_0.jpg


dr9.jpg


dr_0.jpg


dr8_0.jpg


dr7_0.jpg

На Драгобраті виникла масова бійка із застосуванням зброї

Як Версії вже повідомляли раніше, вранці, 10 січня, сталася масова бійка на Драгобраті орієнтовно між 04.00 та 07.00.

Конфлікт за участі невстановлених поки людей у військовій формі стався на гірськолижній базі «Хата Магната» 10 січня під ранок. Один з очевидців сутички, якого цитує Голос Карпат, стверджує, що причиною конфлікту стала відмова групи військових платити в ресторані, – пишуть Версії з посиланням на zaxid.net

«Чи то «атошники», чи то ПС [представники «Правого сектора»] прийшли на базу «Хата Магната». Почали вимагати “гостину”, проте розраховуватись за надані послуги відмовилися. Коли охоронець закладу зробив їм зауваження – його сильно побили, наразі він при смерті у лікарні. Кухарю зламали ногу, а також почали бити відвідувачів, – розповів очевидець. – На місце прибув хазяїн закладу зі зброєю. Прикладом вирубив одного з хуліганів, інших узяв на мушку. За цей час до «Хати Магнати на допомогу прийшли сусіди закладу та охорона. Хуліганів побили, зв’язали скотчем та викликали міліцію. Зв’язаних розбійників передали правоохоронцям».

За даними Голосу Карпат, у сутичці брали участь члени «Правого Сектора» з Івано-Франківщини, однак у повідомленні наголошується, що ця інформація не перевірена.

Зі свого боку, Правий Сектор усе спростовує.

Радник комбата Чесного у Правому секторі Андрій Крижевський у коментарі для Голосу Карпат сказав:

Я не знаю хто це був, але бійці батальйонів “Захід” Правого Сектору, мають важливіші справи, ніж влаштовувати п’яні сутички.
Припускаю, що це чергова провокація. Інформація, щодо даної сутички, яку я отримав, 100 % не відноситься до нашого руху !!! Ймовірно, ті, хто були там, самі про себе заявлять, – повідомив він.

Зі слів Крижевського, всю інформацію можна дізнатися у затриманих. Ті, кого затримали, виведуть на слід їхніх старших. Він відзначив, що Правий Сектор поки що тільки за ними спостерігає і робить свою справу:

Прийде час і люди дізнаються не тільки про ці події, але й про інші, набагато цікавіші!

У закарпатській поліції підтвердили факт сутички на Драгобраті, однак від розгорнутих коментарів поки утримуються.