Про це йдеться в сюжеті ТСН, передає «Преса України».

Як розповіли потерпілі, компанія проводила час поблизу оперного театру в центрі міста. Близько першої години ночі до них підійшла група молодиків, які почали чіплятися до дівчат. Хлопці відразу дали відсіч хуліганам, ставши на захист своїх дівчат. В цей час один з нападників непомітно дістав ніж і наніс перший удар.

«Це навіть не було видно, як він його дістав. Я побачив, коли у мене вже тікла юшка і він просто тримає його в руці. Я повертаюся до Назара, дивлюся, що з ним, йду до нього, повертаюся – а їх немає. Вони були обдовбані чимось, це було відразу видно», – розповів 17-річний підліток.

До пораненого хлопця терміново викликали «швидку допомогу», лікарі виявили у нього пробитий лівий бік, в результаті чого була серйозно пошкоджена селезінка. Як пояснив завідувач відділенням анестезіології Львівської міської дитячої лікарні Ігор Лукасевич, Назар втратив багато крові, але залишився живий завдяки злагодженій роботі медиків.

«Він втратив близько 400-500 мілілітрів крові. Вчасно спрацювала і «швидка», і наші колеги, які прооперували», – сказав Лукасевич.

Як стало відомо згодом, після нападу на студентів біля оперного театру, хулігани пішли далі і буквально через п’ятсот метрів причепилися ще до однієї компанії молодих людей. Там нападник з ножем накинувся на 19-річного хлопця, який від отриманих поранень помер на місці. Також у різанині постраждав ще один студент.

Шоковані тим, що сталося, батьки загиблого підлітка не могли повірити в почуте, коли їм повідомили про смерть сина. Вони мають намір йти в прокуратуру, щоб з’ясувати всі обставини, що передували трагедії.