Подробиці шокуючого вбивства двомісячного малюка: прикарпатка палила дитину дизпаливом

Редакції вдалося дізнатися нові подробиці злочину. Наразі відомо, що жінка жила з татом та матір’ю у селі Кобаки на Косівщині, і сама виховувала хлопчика. А 49-річний батько її дитини проживав окремо, у Космачі. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Саме батьки вбивці першими помітили, що дитини немає. Жінка відповідала, що не знає, де малюк, заявивши, що, можливо, його викрав батько. Однак правоохоронці не підтвердили цю версію. Натомість поліціянти оглянули господарство і виявили місце від вогнища – у ньому знайшли обгорілі рештки дитячого вбрання. На це матір дитинки відповіла правоохоронцям, що вони “поліція, тож нехай самі і її шукають”. Жінка погано йшла на контакт зі слідством, і допомогла розкрити злочин одна з мешканок села, котра вказала, що бачила вбивцю з пакунком дорогою до лісу.

Лише після цього селянка зізналася у скоєному, однак своїх дій вона не пояснює. Сказала лише, що двічі намагалася спалити дитинку, обливши дизпаливом. За попередньою інформацією, вона є осудною.

Про справжні причини вбивства говорити зарано, кажуть джерела у поліції, ймовірно, жінка не змогла змиритися, що сама виховуватиме дитину.