http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/DSC_7762%20(2).JPG

 Тож до зали суду під конвоєм привели підсудного Вуйціва, що на час слідства перебуває у СІЗО. Йому інкримінують подвійне умисне вбивство. Також прибула його співмешканка Бойко, яка перебуває під домашнім арештом.

Як відомо, їй інкримують приховування злочину.  Варто зауважити, до зали суду не прийшла одна із потерпілих – дружина загиблого Кучерака. Натомість прийшла матір. Також прийшла матір вбитого Струтинського.

Прокурор подав клопотання про заслухання шести свідків. Захист попросив викликати свідка Мар’яну Приходько.

Як зауважив адвокат подозрюваної, свідок мала зв’язок із підозрюваним, тому може розповісти про його характер та моральні якості. Тож це може вплинути на вирок його підзахисної.

Також клопотання про свідків подала сторона обвинуваченого – ще тринадцяти осіб. На їхню думку, вони допоможуть об’єктивно розібратись у справі.

На що адвокат потерпілих зазначив, що немає підстав та обгрунтувань деяких свідків. Адже потрібних осіб вже було опитано. Тож попросив суд тільки частково задовольнити їхні клопотання.

Натомісь захист запевняє, що свідки таки потрібні. Адже вони перебували разом із підозрюваним у вечір першого вбивства. А допитати їх раніше не було змоги, бо вони на час слідства перебували закордоном.

Колегія суддів оголосила перерву та пішла у дорадчу кімнату.

Нагадаємо, за версією правоохоронців вбивство та розчленування двох мешканців Івано-Франківська сталося через п’яні ревнощі.

Стоматологу-різнику «світить» від 15 років позбавлення волі до довічного ув’язнення.

Сам різник почав відмовлятися від раніше наданих показів і переклав свою провину на подругу-співучасницю.

Він пояснив свої дії тим, що покази проти себе надав під тиском слідчого. Мовляв, його били. Відповідно до нових показів стоматолога, двох чоловіків вбивала нібито його подруга, а він тільки допоміг їй розчленувати та приховати тіла убитих.