За 20 років існування цього навчального закладу, за словами його співробітників, ніколи нічого подібного не відбувалося. Ліцей мав хорошу репутацію завдяки вихованню й дисципліні ліцеїстів, інформують Версії  з посиланням на ТСН.

Вбивство сталося в спальній кімнаті. Один з другокурсників напав на іншого на очах кількох свідків.

“Він стрибнув на нього, дістав ніж. Може, секунди два-три потримав над ним – і вдарив “, – розповів очевидець подій.

Удар припав на область серця. Поранений ліцеїст помер у санчастині.

Підозрюваний намагався сховатися. Але вже через годину його затримали правоохоронці. Суд повинен визначити йому запобіжний захід.

Свідки трагедії кажуть, що хлопці перед тим сперечалися. Один не хотів заступати на чергування після іншого, оскільки той, мовляв, погано помив підлогу. Ображений на зауваження вирішив покарати однокурсника.

“Затриманий каже, що це був цілеспрямований удар. Тобто він розумів, куди б’є. Хлопчик розповідає, що звичайний кухонний ніж, який він узяв раніше у знайомої своїх батьків “, – пояснила керівник сектору управління превентивної діяльності ГУНП в Івано-Франківській області Алла Бойчук.

Про хлопця відомо, що він з Миколаєва, а його батько працює в правоохоронних органах. Що хлопець міг напасти на однокурсника за систематичні знущання чи давній конфлікт – в ліцеї заперечують. Запевняють, що нічого підозрілого викладачі не помічали навіть у день вбивства.

“Черговий вихователь, який за 20 хвилин до події спілкувався з винуватцем, характеризує його, як нормального, адекватного. Ніяких відхилень він не бачив “, – розповів заступник директора Прикарпатського військово-спортивного ліцею-інтернату Микола Куцань.

Ліцеїста зараз чекає слідство і судово-психіатрична експертиза. Якщо не знайдуть пом’якшуючих обставин і доведуть вину – за гратами він може просидіти наступні десять років.

Тим часом в обласному департаменті освіти мають намір провести службове розслідування і з’ясувати, чи міг призвести до трагедії недогляд педагогів.