nizh

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Варта-1 у Фейсбуці.

Приблизно о 02.00 біля нічного клубу “Міленіум”, на проспекті Свободи, 49 невідомі вчинили напад на 17-річного та 18-річного львів’ян. У результаті двоє хлопців отримали ножові поранення.

Ще одна сутичка сталася на проспекті Свободи поблизу фігури Божої Матері. Один із поранених, 19-річний хлопець, загинув на місці події. Другого, 18-річного юнака, госпіталізували з ножовим пораненням.

Свідки у соцмережах повідомляють, що обидва напади вчинила одна група осіб, до якої входили четверо молодих чоловіків та одна жінка.

“Доповідаю громаді, що проведеними першочерговими оперативно-розшуковими заходами особи, які вчинили цей кривавий злочин, встановлені. Дівчина уже затримана. На даний час проводимо заходи щодо затримання всіх інших учасників події. Щодо потерпілих: один студент Львівської політехніки, на жаль, помер на місці, інші троє, у задовільному стані перебувають у лікарнях”, – написав у коментарях до повідомлення Варти-1 начальник Головного управління МВС України у Львівській області Дмитро Загарія.