Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

“Ця колекція розповідає про силу жінки, яка у її слабкості. У ній представлені дуже жіночні речі. Вони містять візуальні деталі пшениці – у сережках, сукнях”, – розповіла в коментарі журналістам Бевза.

Дизайнерка пояснила, що натхнення для пшеничних мотивів знайшла в українському полі під час однієї зі зйомок.

“Якщо подивитеся потім на фотографіях, побачите там дуже багато колосків. Про це ж ідеться і в нашому американському пресрелізі. Все натхнення з того, що ми маємо, і що треба цінувати”, – додала вона.

Бевза зауважила, що спершу дивувалася, наскільки популярним її бренд став в Америці, але нині потроху звикає до уваги у США.

“Бренд дуже подобається американцям. Мені щойно сказали, що була повна зала людей. Це дійсно приємно. І дуже багато відгуків саме від американців”, – розповіла дизайнерка.

За її словами, це вже п’ятий показ бренду у Сполучених Штатах.

“Я завжди наполягаю, що натхнення української дизайнерки походить з України. І зовсім не обов’язково плутати етнічні мотиви з прет-а-порте (я б цього і не робила), але я завжди додаю правильні деталі, які промовляють про те, звідки я, що там є, і чим ми можемо пишатися”, – зауважила Бевза.

Під час показу BEVZA зала однієї з локацій тижня моди у Нью-Йорку на Варвік-стріт була заповнена вщент. Частина гостей стояли у декілька рядів, бо місць для сидіння не вистачило на всіх, хто хотів відвідати показ української дизайнерки.