http://vikna.if.ua/images/n/gallery/65592/image_(3)__large.jpg

 

Як повідомив журналіст, блогер і громадський активіст Андрій Дзіндзя, мета цієї показової акції – піар нового політичного проекту Савченко. При цьому Дзиндзя вказав на те, що одна із звільнених – франківська журналістка Ольга Сворак – ніяка не полонянка, а її захоплення бойовиками – повна вигадка. Про це пишуть Версії з посиланням на 0342.ua.

«Цирк продовжується. Савченко з терористами розігрують псевдозвільнення, все робиться для піару партії Савченко! Савченко заявила про звільнення двох полонених, одна з яких – Сворак, яка поїхала до свого хлопця-терориста в Луганськ!

Це – відео, де журналістка нібито полонянка, розповідає, як вона потрапила в полон … Зверніть увагу на деталі: журналістка в полоні, але вся – в макіяжі. Напевно, терористи перед тим, як зняти Олю на відео, змусили її нафарбуватися. Для мене цього достатньо, щоб не повірити, що вона є полоненою. Вангую, ця журналістка після звільнення вступить в партію Савченко », – написав Дзиндзя у себе в Facebook.

Раніше стало відомо, що у жовтні 2015 року Сворак їздила в окупований Крим, де провела відпустку з терористом.

На фото, оприлюдненому блогером Мирославом Олешко, стоїть разом зі Сворак чоловік, на його грудях значок «Новоросія». На думку Олешко, терористи за вказівкою Кремля передають Савченко завербованих сепаратистів, і все це робиться Москвою, щоб скандальна українська депутат постала в образі миротворця і рятівниці українських заручників.

http://vikna.if.ua/images/n/news/image_(2)3.jpg

Читайте також:

Напевно, бойовики завжди дають фарбуватися полоненим, – блогер про звільнену франківську журналістку Сворак (фото + відео)

Ми відпускаємо 15 орків за дурепу, яка повіялася до коханого бойовика, – франківський журналіст про Ольгу Сворак

“Їх не катували і не ґвалтували”, – нові подробиці перебування франківської журналістки у полоні бойовиків (фото)

Бойовики ДНР відпустили із полону прикарпатську журналістку Ольгу Сворак (фото)