Втім, не всім до вподоби така співоча благодійність, адже співаки для кращого ефекту використовують підсилювачі звуку. Тож хтось іж мешканців прилеглих будинків сьогодні, 9 липня викликав поліцію. Про це в мережі повідомив франківець Богдан Досюк.

На місця побувала і кореспондентка Бліц-Інфо, та музики, які нібито працюють від благодійної організації “Благодійний фонд “Спарта”  після спілкування з поліцейськими швидко зібрали речі і пішли геть.

Як виявилось, благодійна організація “БФ Спарта” зареєстрована в Одесі три місяці тому, засновником є Дрямов Андрій Володимирович. На благодійну організацію в судовому реєстрі є 11 господарських та цивільних справ. Варто зауважити, що Дрямов також є засновником чи керівником ще однієї благодійної організації “Благодійний фонд “Благе діяння” та ГО “СПІВРОБІТНИКІВ-ВЕТЕРАНІВ І ПЕНСІОНЕРІВ ПРАВООХОРОННИХ ТА ПРАВОЗАХИСНИХ СЛУЖБ “ЛІГА-ПІВДЕНЬ-2019”.

Що ж стосується дитини, на яку збирають кошти Марії Щеглової, то остання згадка про збір коштів для дівчинки датується листопадом минулого року. Важливо є і те, що на початку червня ці благодійники встигли засвітитися в Полтаві, де люди також викликали поліцію. Окрім того, за словами відомої волонтерки Оксани Вандич, з Коломиї цей благодійний фонд також попросили поїхати.

Фото Bodya Dos