Результат пошуку зображень за запитом ""PolskiBus""

Відтак він збільшить кількість рейсів зі Львова та не омине Дрогобич, Трускавець і Стрий, повідомляє Lowcostavia.com.ua, пишуть Версії.

Також у переліку нових напрямів – Калінінград.

Завдяки новому партнеру польського автобусного перевізника рейси зі Львова до Варшави чи Любліна виконуватимуть п’ять разів на день. Квитки в продажу на сайті PolskiBus.com на нові рейси з 1 квітня.

Рейси зі Львова будуть обслуговувати автобуси PKS Polonus у співпраці з українським партнером East West Eurolines (АТП Львів).

«Я переконаний, що Львів і Калінінград будуть бестселером літнього сезону», – говорить Пйотр Погоновскі, директор з маркетингу та комунікації PolskiBus.com.

У рамках нових 23-х ліній пропозиція платформи Polskibus.com збагатиться аж 66-ма цікавими місцями по всій Польщі. Мандрівники зможуть вибратися до унікальних туристичних пунктів, як-от Північний-Здруй, Старий Сонч, Шклярська Поремба, Ольштин, Ручане-Ніда або Кудова-Здруй та багато інших міст, серед яких Грудзьондз, Іновроцлав, Сохачев, Козеніце, Клодзко, Зволєнь, Ілза, Пжасниш, Плоньск, Стараховіце, Пйотркув Трибунальський, Белхатув, Томашув Мазовецький, Голдап, Душнікі-Здруй, Чеплице Шльонске-Здруй чи Рипін.

Як повідомляв Z, у жовтні 2016 року PolskiBus у співпраці з фірмами Ideal Travel та Fortuna Reisen забезпечив сполучення між 18-ма містами у Польщі та 7-ма містами в Україні.