На 59-му році життя не стало Ярослава Поташника

За попередніми даними, Ярослав Поташник помер від серцевого приступу, пишуть Версії з посиланням на  “Вікна”. Його життя намагалися врятувати дві бригади швидкої допомоги, які приїхали за викликом додому.

Ярослава Поташника не стало на 59-му році життя. Упродовж останніх років він проживав у Галичі, де працював завідувачем науково-освітнього відділу Національного заповідника “Давній Галич”.

Він відомий калушанам як колишній начальник відділу культури Калуського міськвиконкому, редактор Калуського міського телебачення.

Про час і місце похорону повідомимо додатково.

Довідка. Ярослав Поташник народися 2 серпня 1959 року. У 1987 році закінчив Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука за фахом “Режисура”. Працював викладачем Калуського культурно-освітнього училища, завідувачем відділу культури Калуського міськвиконкому, директором науково-методичного центру культури Прикарпаття, заступником директора Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. І. Франка, начальником відділу з питань внутрішньої політики апарату Галицької райдержадміністрації.

Кабінетну роботу пов’язував з журналістикою в редакціях Калуського телебачення, телерадіокомпанії «РАІ» та газети «Галицьке слово».

Член Спілки театральних діячів. У творчому доробку — десятки театральних ролей, телевізійні та радіопрограми, публіцистичні матеріали, історичні нариси, статті.

З 2012 року – завідувач Музею караїмської історії і культури Національного заповідника «Давній Галич».

З жовтня 2013 року — провідний редактор інформаційно-видавничого відділу.

З липня 2014 року — завідувач науково-освітнього відділу.