Головний санітарний лікар Прикарпаття Руслан Савчук розповів історії двох пацієнток, які померли в інфекційній лікарні з підозрою на COVID-19.

Наразі дані результатів ї аналізів ще не надійшли з вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України, пишуть Версії.

Про мешканку Чукалівки, яка померла 23 березня, відомо, що вона займалася самолікуванням вдома, і де могла заразитись, ймовірно, коронавірусом – поки з’ясувати не вдалося.

“Вона закордоном не перебувала, контакт з COVID-19 не підтверджувала. 17 березня в неї підвищилася температура і був кашель. Її дочка – медик – рекомендувала звернутися за медичною допомогою, але хвора від госпіталізації відмовилася. Протягом наступних двох днів її стан погіршувався, але за мед допомогою жінка не зверталася. 20 березня була госпіталізована в обласну інфекційну лікарню і перебувала під наглядом медиків. Пішла яскраво виражена клінічна картина і вже протягом доби мав місце летальний випадок”, – розповів Руслан Савчук.

Чоловік померлої знаходиться в лікарні під медичним наглядом.

“Його стан лікарі оцінюють, як середнього ступеня важкості. Інші контактні особи – на самоізоляції, вони заповнили анкети і перебувають під наглядом фахівців та поліції”, – додав головний санітарний лікар області.

Також вчора стало відомо про ще одну ймовірну “жертву” COVID-19 – 60-річну мешканку міста Надвірна.

“Другий випадок – мешканка міста Надвірна. Вона померла 24 березня. Матеріал відібраний та направлений у референс-лабораторію. Контактний – чоловік. За кордоном вона не перебувала. Чоловік госпіталізований в інфекційний відділ ОКІЛ з діагнозом грип типовий. Наступної доби після госпіталізації чоловіку встановили діагноз двобічна пневмонія і підозра на Ковід”, – розповів історію другої пацієнтки Руслан Савчук.

Опубліковано Івано-Франківська обласна державна адміністрація Середа, 25 березня 2020 р.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!