На захід з’їхалося понад двісті п’ятдесят учасників – представників сфери гостинності з усієї України.  Перед присутніми виступили п’ять топових спікерів. Сертифікований лектор СЕО VisotskyConsultingKiev Катерина Балановська, яка у своєму виступі поділилася досвідом побудови системного бізнесу. Бізнес-тренер Людмила Калабуха розповіла, як швидко і безболісно перетворити заперечення клієнтів на гроші та продажі. Від шеф-кухаря, переможця телешоу «МастерШеф. Професіонали» Павла Серветника учасники конференції дізналися про чесну кухню.

Засновник та керуючий партнер маркетингової агенції AimbulanceРоман Гавриш на конкретних прикладах показав, як будувати успішний клієнтський сервіс, а головний ревізор країни – українська телеведуча, журналістка, письменниця та модель Ольга Фреймут навчала готельєрів та рестораторів догоджати найвибагливішому клієнту.

Також на конференції свої товари та послуги, необхідні для успішного ведення готельно-ресторанного бізнесу, представили понад сорок компаній – партнерівзаходу.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!