Чоловіку з Монастирищини, який помер чотири роки тому, весь час нараховували аліменти. За це держвиконавця, який не зважав на те, що чоловік помер, зараз притягують до відповідальності. 

Порушення виявила прокуратура під час перевірки.

На виконанні у одного з державних виконавців перебуває провадження від червня 2005 року про стягнення аліментів з жителя одного із сіл Монастириського району на користь дитини, в розмірі ½ частини всіх видів заробітку щомісячно, – розповіли у прокуратурі.  – Громадянин помер 11 березня 2009 року, проте державний виконавець не виніс постанову про закінчення виконавчого провадження, а у квітні 2013 року склав акт про нарахування заборгованості по сплаті аліментів, згідно з яким борг покійного у період з червня 2005 року по квітень 2013 року становить 36 696,40 грн.

Державний виконавець їздив до мертвого чоловіка, який несплачував аліменти, виявив, що нема ні його, ні майна та склав акт. Прокуратура після перевірки направила начальнику Головного управління юстиції у Тернопільській області вимогу усунути  порушення та притягнути притягнути до відповідальності державних виконавців та їх керівника.