«Цього року зацвітуть 5 барв: білого, червоного, жовтого, синього і трьохколірного.Таке різноманіття виростили на базі КП «Комунгосп» з насіння. Розсаду посіяли в січні. Догляд від паростка до квітки тривав понад 3 місяці», – розповідає заступниця міського голови Руслана Гаврилків, пишуть Версії з посиланням на сайт Долинської міської ради.

Першою зацвіла в патріотичних, синьо-жовтих кольорах, Медова алея.

Відтак, квітникарі з КП «Комунгосп» активно продовжили свою працю на кільцевій розв’язці по вулиці Січових Стрільців – Обліски – Міцкевича.

Далі – барвисті композиції віол з’являться біля пам’ятника Тарасу Шевченку, монументу Борцям за українську державу, на площі перед краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів… Всього заквітчають нашу рідну Долину понад 7000 кущиків цих чарівних квітів.

У перші два тижні висаджування віоли триколірної планується завершити. Чому так? Бо вона – морозостійка. Після того як приморозки минуть, почнеться час літніх квітів.

До речі, цьогорічна тепла зима сприяла тому, що минулорічні кущі гарних і притім, вартісних хризантем, почуваються настільки комфортно, що частину з них комунальники вже пересадили на клумби, а частину після дорощування на підприємстві вплетуть у живі візерунки пізньоцвітів, щоби всю осінь вони знову милували зір.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!