Результат пошуку зображень за запитом "будівництво"

Будівельна фірма 20% квартир в будинку продала двічі різним покупцям, стосовно шахраїв були відкриті кримінальні провадження, однак й досі, покупці, які заплатили величезні кошти за квартири намагаються домогтись покарання винуватців.

Зводили висотку на вул. Ленкавського 4А дві будівельні фірми: «Галицький двір» та «Кредо-ІФ».

Раніше фірма «Кредо-ІФ» називалася «Радіоремсервіс», і в процесі свого перейменування працівники фірми продавали квартири за старою, уже не дійсною печаткою, а 20% квартир в будинку фірма продала двічі. ТзОВ «Радіоремсервіс» почало продаж квартир в неіснуючому будинку по вул. Ленкавського 4А в м.Івано-Франківська ще в 2009 році, заключало з людьми договори, та отримувало від них готівкові кошти в повному обсязі, що, за словами покупців, підтверджується бухгалтерськими документами фірми.

На початку 2014 року, ще до завершення будівництва стало відомо, що квартири продані по кілька разів, люди звернулись до правоохоронних органів, ті відкрили кримінальні провадження. Афера полягала ще й в тому, що згідно з декларацією про початок виконання будівельних робіт від 14.03.2012 р. об’єктом будівництва був 7-ми поверховий будинок з мансардою на 48 квартир.

Однак відповідно до декларації про готовність об’єкта до експлуатації від 30.12.2014 р. цей будинок має 9 поверхів – 59 квартир. У квітні 2015 року Державна архітектурно-будівельна інспекція України таки скасувала декларацію про готовність об’єкта. Тим не менш, відкриті ще в 2014 році кримінальні провадження проти «Кредо -ІФ» не дали жодних результатів. В обласній прокуратурі заявляють, що керівникам фірми вручено повідомлення про підозру за ч.3 ст.190 та ч.4 ст.358 Кримінального кодексу, згідно з законом їм загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.

За останньою інформацією ГУ ДФС в Івано-Франківській області, провести перевірку з питань своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також дотримання вимог валютного та іншого законодавства ТОВ «Кредо-ІФ» не вдалось, оскільки працівники фірми були відсутні за податковою адресою ТОВ «Кредо-ІФ».

«Дивним чином виглядають твердження, що ГУ ДФС не може знайти керівників «Кредо-ІФ», адже їм на даний час вручені підозри про скоєння злочину і вони повинні знаходитись в місті Івано-Франківську» – зазначила одна з потерпілих Віра Бойчук.

За її словами, потерпілі неодноразово звертали увагу прокуратури та слідчих органів: «ми надавали докази, що шахраї продовжують підробляти документи та давати їх в суди різних інстанцій, тим самим ще більше заплутуючи справу. На що правоохоронні органи й досі не звертають увагу та не використовують права, надані законодавством України для припинення появи все нових і нових підробних документів».

Автор: Таня Дорошенко