Раніше за цією адресою мав бути двоповерховий торговий центр, але минулого року змінили проектну документацію, інформує Типовий Франківськ.

Начальник управління департаменту архітектури, дизайну та містобудівної діяльності Івано-Франківської міської ради Орест Кошик зазначив, фірма отримала містобудівні умови і обмеження від 4 жовтня 2019 року.

Тепер тут активно будують торговий центр з надбудовою житлових приміщень. Поверховість 9 поверхів.

Більше того, фірма уже активно продає площі під комерцію 1600 доларів м2.

Планується, що перші два поверхи таки будуть призначені для громадського користування.

Підрядниками будівництва даної ділянки виступає компанія “Галицький Двір”

Власниками території виступає ТОВ кафе “Атлант”.

Відомо, що ТОВ кафе «Атлант» двічі отримувала позов до суду від Івано-Франківської міської ради. Один з цих позовів стосується даного будівництва.

На липень борг перед місцевим бюджетом ТОВ Кафе “АТЛАН” уже складає 481 тисячу гривень.

Крім того, триває судовий процес із мешканцями прилеглого будинку.

У серпні Івано-Франківський окружний адміністративний суд ухвалив призначити судову будівельно-технічну експертизуу частині:

– чи допущено перевищення поверховості об`єкта будівництва по вул. Пилипа Орлика, 7, м. Івано-Франківськ згідно чинної містобудівної документації м. Івано-Франківська;

– чи є перевищення поверховості порушенням генплану міста;

– чи відповідають містобудівні умови та обмеження №197-31.2.1-01 від 04.10.2019 чинній містобудівній документації на місцевому рівні, зокрема плану детального планування мікрорайону в межах вулиць Короля Данила – Пилипа Орлика – Бельведерської м. Івано-Франківська затвердженого 17.11.2003 рішенням XI сесії четвертого демократичного скликання Івано-Франківської міської ради.

Цікаво, ТОВ кафе «Атлант» – зареєстроване, як юридична особа з 1995 року:

до 24 червня 2019 року єдиним власником був Конопатський Василь – раніше член Політичної партії «Наш край», заступник директора ПП «Галицький двір».

Станом на 17 листопада 2019 року власниками товариства є Друк Василь Олексійович та Коржук Любомир Васильович.

До слова, Василь Друк, відомий в місті підприємець. Кілька років тому навколо його персони розгорівся скандал щодо будови по вулиці Мазепи, 35А в Івано-Франківську. Друка звинувачували в тому, що він самовільно захопив гроші і побудував там будинок, не маючи на те відповідних документів. Місцева громада довела в суді, що будівництво незаконне. Крім того, Василь Друк є директором приватної фірми «Галицький Двір», яка виступає забудовником торгового центру з квартирною надбудовою на вулиці Володимира Великого.

На сайті «YuoControl» вказано, що Василь Друк є засновником ряду організацій, а саме: Командитне товариство «Будильник-Друк, Новгородський», громадська організація «Фауна Прикарпаття», громадська організація «Молодіжне, військово-спортивне об’єднання «Сокіл», «Фонд «Бойківська Бартка» та сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Галицький Кріль».

Його бізнес-партнер Любомир Коржук– родом з Верховини. Займається індивідуальною адвокатською діяльністю.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!