Знімки опублікувала в Instagram.

На кількох фото знаменитість одягла яскраво-помаранчевий комплект білизни із бікіні та топу із рукавами, що сексуально зав’язується на грудях. Сексі-образ Чері доповнюють дві грайливі кіски, у які знаменитість сплела своє волосся.

У одому з постів Ана розповіла трохи про те, яким було її харчування і заняття спортом на карантині

Фани моделі написали схвальні відгуки про образ і фігуру жінки.

“Так, дівчино”, “Дуже гарно”, “О! Боже мій!”, “Це красиво, хоч я не любитель помаранчевого, але на тобі це добре”, “Досконало створена жінка!”, “Мала, я люблю цю фотографію, як ти красиво виглядаєш!”, “Прекрасне тіло!”, – написали користувачі.

У одому з постів Ана розповіла трохи про те, яким було її харчування і заняття спортом на карантині.

“Гаражне схуднення. Я дотримувалася послідовних тренувань, але упродовж першого місяця карантину мій раціон був абсолютним сміттям. Між варіантами їсти і не їсти нормальну здорову їжу був безлад. Але потім я повернулася до своїх щоденних добавок. Збільшила інтенсивність тренувань і додала живих тренувань, щоб тримати тонус і мотивацію! Сьогодні я відчуваю себе найсильнішою за останні кілька місяців!”, – написала Чері.

Фоловери відреагували на текст і фото із спортивного тренування моделі із захватом.

“Ти допомогла багатьом з нас залишатися мотивованими, це точно!”, “Казкова моя любове”, “Виглядаєш приголомшливо!”, “Це називається красою!”, “Звук крутий”, “Вона гаряча”, – написали підписники.

У одому з постів Ана розповіла трохи про те, яким було її харчування і заняття спортом на карантині

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!