Результат пошуку зображень за запитом "комп'ютерні ігри"

Важко уявити собі сучасну людину, яка б в своєму житті не грала в комп’ютерні ігри. Часто захоплення комп’ютерними іграми переходить із сфери розваг у професійну та бізнес сферу, де «крутяться» серйозні гроші.  У цій статті пропонуємо вашій увазі огляд популярних комп’ютерних ігор 2019 року. Що ж грають зараз – останні хіти та «класика», що не старіє.

Observation – це науково-фантастичний трилер від творців Stories Untold, в якому ви граєте як штучний інтелект із космічної станції. Захоплива гра, що весь час тримає в напрузі.

Amid Evil – гра, що набрала  нещодавно високі бали. Якщо вам подобається ідея використання планет як гранат і прикріплення демонів до стін шипами, спробуйте її.

Apex Legends – найкраща бойова гра,  доступна на сьогоднішній день. Карта є фантастичною, система зв’язку – ідеальна,  зброя та рух  – все дуже круто. І що дуже важливо – її можна грати безкоштовно. В ігровому клубі Рокс (Rox) https://igrasio.com/obzor-igrovogo-cluba-rox-id-16/  ви знайдете круту атмосферу та всі можливості, щоб спробувати комп’ютерні ігри, які вам до душі.

Rainbow Six Siege – «cексуальна двоюрідна сестра» популярної гри  Counter-Strike. Це найбільш   доступна  і сучасна FPS-гра.

The Elder Scrolls V: Skyrim – це гра, що створює нове віртуальне  життя. Світ, де можна бути злодієм, розбійником, найманим вбивцею – або звично відправитися рятувати всесвіт від навислої містичної загрози. Або не вирушати, забити на все і просто влаштуватися в невеликому затишному будиночку в самій північній точці, завести сім’ю. Марно описувати все, що тут можна, важливо зрозуміти, що обмежень немає ніяких. Розробники не втручаються у ваші справи, але дають мільйон можливостей. Це справжня рольова гра самому правильному значенні цього слова

Doom Eternal – це продовження Doom 2016 року випуску. Події гри переносяться з Марса на Землю, яка постраждала від вторгнення демонів небачених масштабів. У ролі ката Рока гравцям належить звільнити Землю і знищити якомога більше виродків. Крім Землі, Думгай також загляне на базу людей на Фобос, а також, зрозуміло, знову відвідає Пекло.

Borderlands 3 – це триквел божевільної стрілялки  з елементами RPG в дусі Diablo. Гра розповідає історію нової четвірки Шукачів Притулку, які протистоять двом злодіям-близнюкам, яким заманулося об’єднати бандитські клани і накласти свої руки на  сили, що впливають на весь світ. Гравців чекають четверо абсолютно нових персонажів, а також зустрічі зі старими знайомими героями. Вперше в серії події гри розгортаються не тільки на Пандорі – в Borderlands 3 гравцям належить подорожувати по галактиці на власному космічному кораблі, досліджуючи різні світи і борючись з несхожими одна на одну загрозами.

Ori and the Will of the Wisps – це продовження пригодницької гри Ori and the Blind Forest, події якої розгортаються в тому ж лісі, що і в оригінальній грі. Головним героєм знову стає дух лісу по імені Орі, що відправився в черговий похід, щоб допомогти лісу і його мешканцям.